sanal cinsel sohbet odasi

cinsel sohbet

sanal cinsel sohbet odasi

Sanat birçok bölümleri, akımları, çeşitli şekillerde uğraşanları, müzeleri, sergi ve gösteri salonları v.s. olan büyük bir sosyal faaliyet alanıdır. Resim, heykel, mimari, müzik, edebi-yat, tiyatro, sinema, fotoğraf gibi birçok dalları olan sanat, çeşitli bilimlerce incelendiği gibi felsefe açısından da incelenmektedir. Bu inceleme sık sık sanatın toplumsal, psikolojik ve teknik incelemeleriyle çakışmaktadır.
Amaç her ne kadar sohbet odalarında insanlala sohbet etmek diyalog kurmak ve bir şeyler paylaşmak olsa da bir çok insan bu durumun dışına çıkarak bazen belden aşağı muhabbetlere girmek fırsat kollamaktadır. bu durum aslında sanal alemin bir gerçeğidir zaten bir çok kişinin sanala takılan bir çok kişinin bayan ya da erkeklerin ortak amacıdır. Bunu bazı insanlar ayan beyan belli ederken bazıları da özel sanal cinsel odalar da bunu dile getirir bazıları da bunu aklının ucundan bile geçirmez. yani anlayacağınız üzere sanal alemde her türden insan vardır ve her türden insan olduğu için artık insanlar birbirine güvenmemekte ve mesafeli davranmaktadır. askimiz net sanal alemin gözde sitesi olarak bizler böyle bir durumun acık acık yasanmasına karsı olup gizli saklı bir şekilde kimseyi rahatsız etmeden yaşanılmasını sağlamak cinsellik kanalı açarak insanların orada toplanmasını sağlaya çalışmaktayız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
883 okuma
3 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?