Dul Sohbet Odası ve Dul Mobil Sohbet Odası

mobil dul sohbet


Dul Sohbet Odası

Felsefede güzellik Platon ile başlamıştır. Ona göre güzel (tokalon), mutlak ve öz olarak idealar özlemindedir, Tanrı katındadır. O güzellik her zaman ve her yerde geçerli olan mutlak güzelliklerdir; zaman ve mekân dışıdır. Sanal alemde hemen hemen her kesimden her yaştan her cinsten insanlar bulunmaktadır. Fakat bu yazımızda ağırlıklı olarak dul insanlar üzerinde durmaya çalışacağız. dullar malumunuz eşlerinden ayrılmak zorunda kalan ya da herhangi bir nedenle eşleri olan bayan ya da erkeklere veirlen addır. Haliyle eşsiz kalan bu insanlar karşı cinsle alakalı bir takım şeylere ihtiyaç duyar. Bizde bunun bilincinde olarak dul sohbet odasını açarak bu insanlara az da olsa hizmet sunmaya çalıştık.

Dul Mobil Sohbet Odası

Dul olan insanlar reelde karşıladıkları bir takım ihtiyaçlarını ağırlı olarak sanal alemde tanıştıkları kişilerle gidermeye çalışmaktadırlar. İster erkek olsun isterse de bayan olsun dul sohhbet odası ya da dul mobil sohbet gibi mekanlarda zaman harcayarak kendileri gibi olan ve en önemlisi joş sohbet olan insanlarla tanışıp zaman geçirmek, eğlenmek yeri geldiğinde cinsel bir takım ihtiyaçlarını gidermek istemektedirler. Bunun bilincinde olarak askimiz net ailesi olarak dul sohbet adı altında açtığımız odayı sadece dul bayanlara ve erkeklere ayırarak orada gön>üllerince sohbet etmelerine olanak sağlamaya çalıştık.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
553 okuma
22 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?