Üsküdar Sohbet

Bir şehirki sokak sokak aşk kokar, adım adım yaşarsın iliklerine kadar.. Deniz kenarında oturup saaatlerce kız kulesi ile hayallere dalmak düşünmek ve ruhumuzu dinlendirmek en iyi yaptığımız şeylerden sadece bir tnesi belkide.. Guzel İstanbul’un Anadolu Yakasında olan bir ilçemiz. Neresi mi? Hala anlamadınız mı tabiki Üsküdar! AskimizNET‘de bugun  buram buram tarih kokan,aşk kokan bir yerden bahsedeceğiz. Roma döneminden olan bu yer ilk başlarda Escutaire adını alıp zamanla Üsküdar haline gelmiştir.Tarihi bir çok yapıta sahip olan bu ilçede Sohbet muhtesemdır. Elite kesimden olan bir çok insanımızla Üsküdar Sohbet sayesınde tanısıp  bu aşk kokan ilçeyi tanımak adına sitemize giriş yapabilirsiniz… Sanal platformdan gonullere açılan  Üsküdar Sohbet  gecenin zifiri karanlıgında deniz kokusuyla hem sohbeti,hemde dostlugu size yasatacaktır.

AskimizNET Üsküdar Sohbet odalarında  ucretsiz,kuralsız şartsız dilediğinizce sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir uyelik olmadan sadece belirlediğiniz bir rumuz ile bizlerle olabilirsiniz..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
653 okuma
8 Eylül, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • uskudara gıder ıken aldıda bır yagmur sarkısı eslıgınde uskudarlılara sohbet ımkanı suna arkadaslara tesekkur ederız 😀

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?