TRchat- Ask

TRChat

TRChat olarak chat bilğilenmesini azda olsa katkıda bulunmak amacıyla bu makaleyi yazmış olduk. Tüm TRChat severleri güzel TRChatler dilerken lütfen özel bilgileriniz tanıdığınızdan emin olmadığınız insanlarla paylaşmayın diye uyarmak istiyoru, yukarıyadada anlattıgımız gibi bizler yani Chat ve TRChat olarak TRChat Odaları nin ne kadar önemli bir fonksiyonu oldugnu göstermek istedik çünkü herşey orda başlıyor.

Chat ve TRChat olarak biz istedikki TRChat odaları ile ilgili bilği verelim ve daha bilinçli TRChat kullanıcıları oluşmasını sağlamak ne yaptıgını bilen bireyler yetişmesini,

TRChat odaları bu odaların genel anlamı olarakta TRChat severler arasında kullanılmaktadır, yarişma kanalında yine aynı mantıkla TRChat severlerlerin yarişabilecekleri ortamlar hazırlanır ya da radyo odasında radyo ile alakalı özellikler taşır ve TRChat severlerin kullanımına takdim edilir, özellikleri bir kullanılır yani oyun kanalında oyunun saglanmasın saglayan oyun botu ve ortamı bulur,

TRChat sohbet Gibi odalarda anlamlarını belirleyen kelimelerle, Radyo, opers, help, yarişma, önlerine Farklı isimler alarak TRChatin konusunu belirleyen odalar haline gelmelerini saglamaktadırlar java veri tabanında yazılmış olan bilhassa irc tabanlı TRChat sitelerinde TRChat odalarının başına (#) diyez işareti konulur ve ondan sonrada TRChatin konusunu belirleyen niteleme sıfatı anlamında isimler alır.

örnekler ; oyun, TRChat severlerin TRChat odalarında ilkkez tanışmalarından sonra diyalog yani iki kişinin karşılıklı konuşmaya başlamaları başlayabilir yani gördügünüz gibi TRChat odaları TRChatin başlaması için rumuz almak ve giriş yapmaktan sonraki en önemli olaydır yada durumdur. TRChat severlerin TRChat odalarında konuşmaları birbirlerini genel anlamda konuşma tarzlarından ve verdikleri bilğilerden birbirlerini tanımaya çalışmalarıyla ilk TRChatsel anlamda temas başlamış olur.

TRChat Odaları

TRChat odaları, İnternet alt yapılı iletişim platformları yada siteleri yada bunun adına nederseniz deyin sonuç olarak insanların bir araya gelmeleri gereklidir işte bu yüzden TRChatin oluşması için TRChat etmek isteyen kişilerin bilgisayarlarından girdiklerinde bir arada olmalarını sağlayan ilk ortam yani ilk oluşum diyemlim bir veri tabanıyla aynı yerde ve herkezin birbirini rumuz olarak görmelerini sağlayacak ortamlara TRChat odaları diye biliriz.

Genel anlamda TRChat konusunu işlerken pc ortamında yapılan ve yapıla gelen TRChatten bahsetmekteyiz bu ortamların oluşması için TRChat odaları dediginimiz bölümler de giriş yapan TRChat severlerin genel de rumuz kullanarak TRChat etmeleri ve böylelikle ilkkez girdikleri bir yerde ilkkez tanışacakları rumuz kullanan insanlarla tanışmaları sağlanmış olur.

Mobil TRChat 

TRChat.net büyümeye devam ettikçe yatırımlarına da sizler için hız kesmeden devam etti . Çağımızın değişen alışkanlıkları arasına giren Mobil Hizmet nedenunu telefonlarınıza kadar getirdik ve kullanması en basit olan mobil sitelerden birini oluşturduk . TRChat ekibi sizin en doğru sayfaya en kısa yoldan gitmenizi kestirerek sizi doğru sayfaya yönlendirme konusu ile ilgili yeni güncelleştirmeleri ile ön plana çıkıyor.

TRChat ‘in Kuruluş amacı Nedir ?

TRChat.com‘ın asıl kuruluş amacı toplumumuzdaki bireylerin birbiri ile paylaşımını hem bedava hemde hızlı hale getirmektir. Ve Bundan kaynaklı ; asıl kuruluş hedefimizin dışına katiyen çıkmadan uzun yıllardan beri özen ile hizmet vermekteyiz . Ve bunun böyle devam edeceğini sizlere temin ederiz. Tercih nedeni oluşumuzun karşılığında sizlerden hiçbir ücret talep edilmeden bu hizmet verilmektedir., samimi ve sıcak bir ortamda tanışmasına imkân veren bu sanal dünyanın en güvenilir ve tercih edilir sitesi olmaktan mutluluk duyarız. TRChat eşi benzeri olmayan konsepti ile rakipleri arasında fark yaratan olmayı başarmış bir chat sitesidir.

TRChat’tin Chat Kuralları

TRCHAT odasında Küfür/Argo/Hakaret/Propaganda/Siyaset vb. diğer kullanıcıları rahatsız edebilecek ve Geleceği Yazanlar’ın genel ilgi alanları dışında bulunabilecek hususların konuşulması,
Yasadışı paylaşım yapılması,
Ticari içerikli ve reklam mahiyetinde mesajların yazılması,
Hatalı, yanlış anlaşılmaya elverişli bilgilerin dağıtılması,
Diğer üyeleri rahatsızlık verici davranış ve iletişimde bulunmak.

Bu konullar bizler için önemlidir bunların dışına çıkan üyelerimiz cezalandırılmaktadır.

TRChat odalarımız :

TRChat , TRChat sitesi , TRChat siteleri , TRChat odaları , TRChat odası , mobil TRChat , ücretsiz TRChat , bedava TRChat , yetişkin TRChat , dul TRChat , pasif TRChat , seviyeli TRChat , parasız TRChat , sesli TRChat , yazılı TRChat , online TRChat , yazılı TRChat , cinsel TRChat , çevrimiçi TRChat  bu odalarımızda sohbet edebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
134 okuma
25 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?