TRAskim – TRaskimiz Sohbet Chat

TRAskim

Yep yeni bir yüz ile askimiz.net olarak sizlerleyiz.  Askimiz.net Satıldıktan sonra Acılan TRaskim.com Sitemizde artık  Askimiz.net’ bağlanmıstır. TRaskim Sunucumuz ile sizlerleyiz sizde bu ortama katılın. TRaskim sitemize giriş için Askimiz.net  sitesinden yada irc olarak giriş yapabilirsiniz.

Güzel Söz : Bir Söz vardır ya hani sana yapılan kötülüye verilecek en güzel söz efendilini bozmamaktadır. Yapan eden bulurmuş etme bulma dünyasındayız. TRaskim yeni yüzüyle yeni dostluklarla sizlerle.

TRaskim odalarinin en bilinmişlerinden  olan ve sizin yeni asklariniz olacak görülmemiş TRAskim.Com‘a Hosgeldiniz, Sizler de Sohbet odalarinin eski günlerini özlüyorum, deger verildigim, hos Bulundugum, sevdigim ve sevildigim bir Sohbet sitesinde Bulunmak istiyorsaniz, hemen aramiza katilin!
Türkiye’nin en fazla tercih edilen bedava Sohbet aginda sizde yerinizi alin. Doyasiya Sohbetin tadini çikarin!

Üye olun sizlerde üstünlüklerimizden kazanın cümleleri sarf edilen TRaskim sitelerlinde denilmek istenen nick kayıt etmek ve kalıcı rumuzlarla TRaskim etmek ve TRaskim ederkende kanaldaki yetki ve seviyelere erişerek TRaskim kanallarında üstünlüklı olmayı kast edilmektedir., şimidi üye ol, sunucu icr tabanlı TRaskim siteleri ve TRaskim odalarında userlerin yada üyelerin TRaskim etmek icin girişleri basitlaştırılmıştır.

Bizlerde Askimiz.net ve TRaskim.Com Sitemizde üyeliksiz TRaskim siteleri gibi user girişleri basit ve rahat problemsiz olması icin gerekli olanlar yapılmıştır. Üstelik onların ilgilerini cekicek radyo sistemleri ve oyun kanalları Bululnmaktadır.

Server irc veri tabanlı TRaskim sitelerinde hemen üye ol, telefon numarası gibi bilgileri daha sonra kendi siteleri ve kullanıcı icin kullanmak cok yönlü bir karşılıklı kullanma uygulama işlemleri ve daha sonra kayıtlı kullanıcı gibi bilgiler elde etmek amacıyla kullanılır Bu tip sitelerde üyelikler genelde bir ücret karşılıgı yapılıyor ve Bu ücret karşılıgı bazı bilgiler ve kullanım kısıtlamaları acılmaktadır. Böylelikle Bu tip siteler para ve kazanc saglayarak Bu hizmeti vermeleri ile döngü saglanmış oluyor.

 TRaskim Ücersiz Sohbet

üyeliksiz TRaskim denince ilk olarak TRaskim sitelerinde genellikle irc veri tabanlı TRaskim siteleri kast edilmektedir sebebi şudur ki TRaskim sitelerinde genc aktif internet dizayn ve seo gibi internet alt yapısında Google sıralamalarında ilk sıraya yerleşmeye kendi sitelerini ilk sıraya getirmeye calışan cok arkadaş vardır Bunlar belirli kelimelerde sitelerine TRaskim sever kazandırmak icin gerekli bütün calışmaları yapmaktan kacınmazlar Bu nedenledirki TRaskim site sahipleri daha cok hit ve user icin üyelik gerektirmeden yani üyeliksiz TRaskim facebook edebilecek hic bir problemle karşılaşmadan kanalda TRaskim.com müdavimini talep etmekte ve Bu nedenle üyelik gibi azda olsa TRaskim severi ugraştıracak formalite ya da durumlar istememektedirler, bir görsel, Üyelik İsteyen TRaskim Siteleri

TRaskim ortamlarının Bulundugu sitelerde bir cok site üyelik talep etmektedir Bu siteler üyelik istemelerinin nedeni ise bazı gerekli bilgileri sizlerden talep etme bazı durumlardade arkasından üçret talep etmektedirler .

Üyelik isteyen TRaskim siteleri genelde gelen TRaskim.net severlerin yada kullanıcıların kendileri icin istenilen bilgilerin gene siteler tarafındann gerekli görmesi ve kullanması amaclıdır yani örnegin bir e-posta adresi gerekmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
175 okuma
24 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?