Sohbetin Aşkı..

Eğer bir aşk doğmuşsa kesinlikle öncesinde bir bağımlılık vardır. Bizler biliyoruz ki İrc İnternet Relay Chat bağımlılık yapıyor.1988 yılında ilk yazılımı yapılan bu sistem bir bağımlılıksa kesinlikle bir aşk haline gelmiştir. Bir çok kez bi kaç saat takılıp çıkağım diye girdiğimiz mekanlarda aylarca takılıp kalıyoruz. Askimiz.Net Sohbet Odalarinda yine bu gelenek devam etti, sicak sohbetleri ve misafir perverlikleri ile yonetim kadrosu ciddi anlamda mukemmel bir sunucu haline gelmiştir. Bazen insanları hayatınıza almanız için uzun uzun tanımanız gerekmez. Sanal platform tamda buna en güzel örnektir. Bir merhaba bazen yılların bile eskitemeyeceği dostluklara vesile olabiliyor. hayatımız boyunca en iyi emin oldugumuz şey belkide  zaman zaman dertlerimizi bir yabancıya anlatmak,onların bizi eleştirmesinden korkmadan rahatlıkla içimizi dökebileceğimizdir. Yapı olarak eleştirilmekten,insanların sevmediğimiz yönlerimizi konusmasından ve yargılamalarından bi çoğumuz hoşlanmayız bu sebeptendir ki Sohbet odalarında  geberene kadar dertlerimizi anlatır ve bır nebzede olsa  desarj olmaya çalışırız.

Sohbetin akışına göre kalıcı olup zamanınızın bir çoğunu Askimiz.Net Sohbet Odalarında gecireceğinize eminim, kullanıcıların sıcak kanlılığı sizleri bağımlı haline getiriyor. Hele ki birde sanal aşk girmişse kalbinizin kapılarından artık iflah olmazsınız. Once kelimeler çalar yureginizi,sonra bir ses duyarsınız uzaklardan içinize işleyen.. Bir bakmışsınız yanmışsınız,geri dönülmez bir vaziyette   sunucuya giriş yapmasını beklersiniz. O zaman hep birlikte Aşk’ı, arkadaşlığı,dostluğu ve kardeşliği Askimiz.Net’te hep birlikte yaşayalım..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
589 okuma
9 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?