SohbetBasla – Askimiz

SohbetBasla

SohbetBasla Sohbet ve chat bununla birlikte radyo kanalımızda hoş vakit geçirebileceğiniz sanal alemin en iyi seviyeli ve keyifli chat sitemize sizler de Google üzerin den bedava bir biçim de sitemize giriş yapabilirsiniz, eş dost ve arkadaşlarınıza arzu parçalar da bulunabilirsiniz. Hem Sohbet, bilgi ve paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Bizim mekan oyun soru yanıt eğlence odalarımızda sizler de diğer müsabakacı kullanıcılarımızla kıyasıya bir biçim de yarışabilirsiniz. Her Ay’ın sonunda birinci (1) gelen müsabakacı arkadaşlarımıza sitemizin yönetimi tarafından servermuzun resmi global odalarında operatör (@) yetkisi ve çeşitli ödüller verilmektedir. Her Ay’ın sonunda oyun botumuzun topladığı puanlar sonrası kazan oyuncu arkadaşımızın kullanıcı ismini Vip ve kanal topiclerine nickleri özel bir biçim de yazılmaktadır. Sohbetbasla radyo müzik keyfi ile sizler de günün her saatin de ücretsiz çevrimiçi bir biçim de radyomuzu dinliyebileceğiniz radyo kanalımızda en hoş hit parçalarla sizler de sevdiklerinize, #Yardim kanallarımızı kullanabilmeniz mümkün. Günün 7/24 Saat’i eğlenceli Sohbet’lerin yaşandığı chat odalarımızda sizler de yeni insanlarla tanışabilir, oyun ve Sohbet odalarımızdır. Sunucumuzun genel yardım kanalı olarak #OperHelp, radyo, chat, sohbet, Türkiye’nin en büyük ve köklü seviyeli yazılı sohbet odaları üzerine hizmet veren Sohbetbasla chat Odaları’na sizler de üyeliksiz ve bedava bir biçim de giriş yapabilirsiniz.

Kaliteli ve hoş bir ortam da sizler de Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi sanal alemin rakipsiz tek paylaşım yeni çağın kültür eğlence ve arkadaşlık portalımıza sizler de Google üzerinden ücretsiz ve bedava bir biçim de giriş yapabilirsiniz. Sitemiz tamamıyla bir paylaşım ve arkadaşlık sitesi olmasından Google ve diğer arama motoru sosyal paylaşım ağ siteleri üzerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza biraz sitemiz ile ilgili bilgiler sunmak istiyoruz. Sohbetbasla sohbet siteleri olarak tamamıyla sizin iyi ve kalıcı hoş seviyeli bir ortam da yeni insanlarla daha yakından tanışmanız ve ileri de hoş dostluklar yeni aşkların yaşandığı bir yazılı sohbet sitesi olarak sizlere bedava bir biçim de hizmet vermekteyiz. Chat odalarımızda Türkiye ve Avrupa’nın birçok Farklı Ülke ve Şehir’lerden sitemize giriş yapan Ba/Bayanlarla sizler de chat odalarımızda hoş paylaşımlara katılabilirsiniz. Tanıtım olarak bugün ele aldığımızı bizim mekan chat odalarımız da tamamıyla sizin kendi arzuları doğrultusunda giriş yaptığınız Sohbet odalarımız da sizlere günün 7/24 Saat’i çevrimiçi bir biçim de chat odalarımızda en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Hayatınıza yeni bir neşe yeni bir tad katacak olan sanal alemin en iyi arkadaşlık sitesi olarak sizlere vermiş olduğumuz Sohbet kanallarımızda sizler de günlük Yoğun iş temposunu bir nebze olsa da bizimle chat odalarımızda üstünüzdeki bu gerilimi atabileceksiniz. Ücretsiz bir biçim de sohbet edebiceğiniz bir mekan da sizler de yeni ve eski yazılı chat kullanıcıları ile aynı bir catı altında paylaşımlara katılabeceğiniz chat odalarımız da kendinize bir takma isim nick (rumuz) alarak basit bir biçim de sitemizin sohbet bölümüne giriş yapabileceksiniz.

Eğlence ve keyif dolu hoş bir ortamda sohbet edeceğiniz gerçek insanlarla sizlere daha kaliteli bir sohbet ortamı yaratmak için kendini geliştiren ve kullanıcıların tavsiye şikayet ve arzuları isteklerine yer verilen bir eğlence sitesinden daha çoksını yaşamak istiyorsanız sizi de sohbet kanallarımıza bekliyoruz. Sohbetbasla sohbet kervanına sizin ilk girişiniz ise; sizler de bedava ve üyeliksiz bir biçim de giriş yapabilirsiniz. Yeni insanlarla bilgi paylaşım adına sizler de Bay ve Bayan diğer kullanıcılarımızla hoş vakitler geçirebilirsiniz. Kullanıcılarına mobil uyumlu bir biçim de hizmet veren www.Sohbetbasla.com mobil sohbet odalarımıza sizler de artık cep telefonlarınızdan çok basit bir biçim de giriş yapabileceksiniz.

Sohbetbasla SOHBET ODALARI

Ana sayfamız üzerin de sizler de sitemize ilk giriş yapıyorsanız ilk önce sizi temsil edecek şahsınıza ait bir takma isim (nick) almanız yeterlidir. Burada kendi isminizi özel ad soyad bilgileri vermek yada gizlemek tamamıyla sizlere bırakılmış.

Bay ve Bayan kullanıcılarımızın giriş yaptığı chat kanallarımız olarak sizlere hizmet verdiğimiz kanallarımız sıras ile;  Sohbetbasla , Sohbetbasla sitesi , Sohbetbasla siteleri , Sohbetbasla odaları , Sohbetbasla odası , mobil Sohbetbasla , ücretsiz Sohbetbasla , bedava Sohbetbasla , yetişkin Sohbetbasla , dul Sohbetbasla , pasif Sohbetbasla , seviyeli Sohbetbasla , parasız Sohbetbasla , sesli Sohbetbasla , yazılı Sohbetbasla , online Sohbetbasla , yazılı Sohbetbasla , cinsel Sohbetbasla , çevrimiçi Sohbetbasla   bunlardır.

Sohbetbasla MOBİL SOHBET

Sohbetbasla mobil sohbet odaları olarak artık sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza Andro İRC basit bir biçim de artık ev ve iş yerleriniz de yada gezmelerde,seyahat tatilleriniz de okulda dışarı da nerede olursanız olun akıllı cep telefonlarnız sayesin de çok basit bir biçim de Sohbetbkatiyen MOBİL SOHBET odalarımıza güvenilir bir biçim de bağlanabileceksiniz. Chat ve sohbet odaları’na basit bir biçim de giriş yapabilirsiniz.
Öncelikle Andro İRC uygulama ile ilgili biraz sizlere bilgi vermek istiyorum. Apple, Asus, Casper, General Mobile, HTC, LG, NOKIA, Samsung ve Sony gibi İphone Blacberry gibi Akıllı Cep Telefon’larınızda sizler de basit bir biçim de Google Play Store adresin de uygulamayı Cep Telefonlar’ınıza basit bir biçim de yükleyebilirsiniz.
Andro irc Cep Telefonlarınızla basit ve üyeliksiz bedava bir biçim de iOS (İphone) Akıllı cep Telefonlarınız sayesin de basit bir biçim de irc Chat serverlar da sörf yapabilirsiniz. Cep Telefonlardan chat’e bağlanmak için yapmanız gereken çok kolay.
Android için ilk önce Cep Telefonlarınızda İnternet paketinizin olmalıdır. Daha sonra Google Play Store’ye giriş yapınız. Burada arama olarak irc Client Andro irc programını indirmeniz yeterlidir. Burada Andro İRC diye arattığınızda karşınıza birçok değişik isim de Android irc isimleri çıkabilir. Bunlardan başlıcaları Yaic Sebastian Kaspari ve Android irc programlarıdır. Bu uygulamarı cep telefonlarınıza güvenilir ve basit bedava bir biçim de kurabilirsiniz. Kurulumu yaptıkdan sonra giriş yapacağınız internet site irc giriş servernun gerekli ip server ismi ve port programı ile ilgili makale anlatımımıza devam edelim.
Andro İrc programını inndirdik sonra örneğin gireceğiniz server ismini askimiz.net irc servermuz olsun.
Yapmanız gerekli olanlar aşağıda sıralanmıştır.
Andro İRC Kullanımı
Uygulamaya Server giriş adresi olarak : irc.askimiz.net olarak ayarlamanız burada yalnızca biz sohbet servermuzu örnek verdik siz gireceğiniz servera göre ismi değiştirip ayarlarsınız artık.
Daha sonra Sunucu düzenleme ve ayarlar için.
Başlık: Gireceğiniz server ismi: Sohbet (Bizimmekan)
Ana Sunucu: Gireceğiniz irc Server : irc.askimiz.net (Sohbetbasla)
Bağlantı Noktası:Port 6667 -700 Tüm portlar çalışır.
Parola: Sunucuda kayıtlı nick (Rumuz) şifresi PassWord: Şifreli değil se boş gecebilirsiniz.
Kullanıcı: Takma İsim (Nick) kullanacağınız kullanıcı ismi
Gercek İsminizi yazmıyabilirsiniz kafanızda değişik isimler kullanabilmeniz mümkün.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
111 okuma
23 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?