Sohbet Ve Chat Sayfalarinin Tercih Edilme Sebebi

Eskiden teknoloji bu kadar yaygın değilken bir çok insanın evinde internet yoktu.Zamanla artan internet kullanımıyla birlikte bir çoğumuz işinde , eğitiminde ya da çeşitli alanlarda bilgi edinme amaçlı kullanılırken bazılarımız da zaman geçirmek ve eğlence için sohbet ve chat sayfalarında bulunma amacıyla kullanıyoruz.Bazen de hiçbir amacı olmayan insanları sohbet ve chat ortamlarında görebiliyoruz.Peki tam bu nokta da bende merak ettiğim bir konu olarak sormak istedim: sohbet ve chat ortamlarına giren insanlar neden burayı tercih ederler?

Herhangi yüksek bir yerden çevreye baktığınızı düşünün, neler görürsünüz? Bitkiler , diğer evler çeşitli ve sayısız objeler peki sohbet sitelerine baktığımızda neler görüyoruz?Aşk acısı çekenler , aile sorunları olanlar, kendisine eş ya da sevgili arayanlar, fedakar insanlar , parasıyla ya da mevkisiyle kendini göstermeye çalışanlar , normal hayatta yapamadığını burada yapmaya çalışarak ortamda konuştuğu insanları ezmeye çalışan insanlar vs vs. Bazı insanlar da günlük hayatın sıkıntılarından birkaç dakika da olsa kaçmak ya da derdini veya sorunun buradaki arkadaş ve dostlarıyla paylaşıp sohbet etmek için gelir sohbet ve chat sayfalarına.

Sanal sohbet ve chat sayfaları da hayatın kendisidir bu örneklere bakıldığında çünkü içinde her türlü insan vardır ve her insanın küçük ya da büyük olarak kendi ve hayatıyla ilgili sorunları vardır ve aslında her şey insanın bakış açısıyla ilgilidir.Karşımızdaki insanı sohbet ederken ön yargısız bir şekilde yargılamadan dinleyip anlamak ve daima güler yüzü elden bırakmamak önemli.Hayatın bir terazisi vardır ve bunun bir düzen içerisinde gitmesini istiyorsak benim prensibim her zaman kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına  yapma olmuştur.Herkese Askimiz.Net Ailesi  olarak iyi b sohbetler dilerim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
583 okuma
3 Temmuz, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?