Sohbet Odası ve Mobil Sohbet Odasındaki Muhabbet

muhabbet odası


Mobil Sohbet Odalarındaki Muhabbet

Oysa sanatla, sanatçının hayal gücü, tekniği, aklı sanat eserinin yapıldığı madde üzerine işlenir ve yüzyıllarca devam eder. Toplumlar ve gelenekler değişince oyunlar değiştiği halde, sanat eseri yaşar. Hatta belli toplum yapısında sanat-çının yaratıcılığı devam eder. Oyun teorisi, güzel sanatların daha ziyade tiyatro ve gösteri sanatları (spor dâhil) ilgili alanlarındaki faaliyetler için değerlendirilirse uygun olur. Bazıları oyun ve haz duygusunu sanatın kaynağı sayarken, bazıları da bunları bir amaç olarak ortaya koymuştur. ortaya konduğu için mobil sohbet odalarındaki sohbetin konusu sanat,şiir estetik, mobil sohbet, madde ya da farklı bir çok şey olabilir.

Sohbet Odasındaki Sohbet

Buradan hareketle insanlar sohbet odalarında her telden konuşamalar ya da muhabbetler ve sohbetler yapmaktadır. Çünkü farklı özelliklere faklı kişilik yapılarına sahip insanlar olduğu için ister istemez herkesin kendine göre bir takım doğruları ya da yalnışları da olacaktır. Rengarenk misali olduğu için isanlarında konuştukları konular yapılan yorumlar bir olaya bakış açıları ister istemez değişiklik gösterecektir. Bundan dolayı bazen sohbet ya da chat odalarında olsun mobil sohbet odalarında olsun insanlar bazı durumlarda tartışmakta hatta v hatta ileri boyutta hakaretler ve küfürler de edilmektedir. askimiz net ailesi olarak bunlara fırsat vermeden değişik insanların değişik düşünlerini sevgi ve saygı çerçevesinde paylaşmalarını istiyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
336 okuma
16 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?