Sohbet Odalarının İşlevi Nedir

chat

Sohbet Odasının Amacı

İnsanlar değişik amaçlarla sohbet odlarına chat odalarına ya da muhabbet odalarına girmektedirler. Bazıları sırf sohbet amaçlı girerken bazıları eş aramak dost aramak bazıları da radyo kanalları için yani müzik dinlemek amaçlı bazıları da sırf eğlence oyun kanalları için tanışma odalarına girmektedir. Fakat kim ne derse desin benim kendi yorumum şudur. Sanala insanlar her ne amaçla gelirse gelsin her ne amaçla takılırlarsa takılsınlar takılmalarında ki asıl neden erkekler için kız arkadaş edinmek ve aynı şekilde kızlar içinse de onca erkek seçeneği arasında herkesin sahip olmaya çalıştığı gözde erkekle bir arada olmaktadır.

Sohbet Odalarındaki Gönül İlişkisi

İşte bu yüzden sanal alemde insanların girmiş oldukları sohbet odaları, chat odaları,muhabbet odaları gibi sitelerde bir çok insan her ne kadar niyetini açık açık belli etmese de bir şekilde ister duruşundan ister bilgisinden isterse de farklı bir şeyinden etkilenmektedir. Bundan dolayı ilerleyen zamanlar aynı sohbet odasında takılan insanlar zamanla aslında birbirlerini daha çok tanımaya başladıkları için kimin kimle gönül ilişkisi olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Bu yüzden sanal alemde sohbet odalarındaki gönül ilişkisinin aslın da hiç te ağlıklı olmadığını ve tamamen kişisel çıkarla üzerine kurulu olduğunu ortaya koyabiliriz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
300 okuma
8 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?