Sohbet Odalarındaki Aşk ve Sevgi

sohbet chat odaları


Sohbet Odalarındaki Aşk

Özellikle fotoğraf ve film teknolojisindeki gelişmelerle, bilgisayarın ses ve görüntü işleme tekniklerinin gelişmesi bir montaj sanatını ortaya çıkardı. Dadacıların resimde bir tahta çizip onu boyama yerine oraya gerçek bir tahta çakma gibi sanatı tekrar reelleştiren girişimleri eskide kaldı. Şu anda teknolojideki gelişmeler bir taraftan bilgisayarlar ve özel film teknikleriyle hareketli görüntüler üzerinde birçok değişiklikler sağlayan opart ve çeşitli nesnelerin birleştirilmesiyle yeni kompozisyonlar elde eden pop-art, çağdaş sanatçıyı yaratıcılıkta yeni boyutlar geliştirmeye zorluyor. Bundan dolayı sohbet odalarındaki aşk kimine samimi gelirken kimine de geçici bir heves olarak gelmektedir.

Sohbet Odalarındaki Sevgi

İnsanlar sohbet odalarına her ne kadar sohbet amaçlı olarak girseler de konuştukları ya da tanıştıkları kişilerden biri ile kafa yapısı uyuştuğunda artık aralarında dostluk ya da arkadaşlık biraz daha ileriye giderek sevgi boyutuna ulaşır. Sevgi boyutuna ulaşmadan öncede bay ve bayanlar kendilerini tanımaya çalışmaktadırlar. Aralarında sevgi bağı oluştuktan sonra zamanla partnerler birbirlerine aşık olurlar. Aşık olduktan sonra bazıları sadece bunu sanalda yaşama taraftarı olurken bazıları da bunu gerçek hayata dökerek evlilikle sonuçlandırmaktadır. Durum her ne kadar absürt olarak algılansa da muhabbet,chat ya da sohbet odalarında bile bir çok sevgi ya da aşk sahte olarak algılansa da bunun istisnaları da söz konusudur.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
297 okuma
10 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?