Sohbet Odaları ve Mobil sohbet Odalarındaki Aşk

mobil sohbet odası


Sohbet Odalarındaki Aşk

Aslında bir sanat eserini meydana getiren, daha doğrusu sanat olgusunu çıkaran üç unsur vardır: Sanatçı, sanat eseri ve sanat eserini anlayıp takdir eden kişiler (alımlayıcı). Sanat eserini meydana getiren kişilere sanatçı, sanat eserine estetik obje, sanat eseriyle estetik ilgi kuran kişilere de estetik süje denilir. İnsanlar estetik olarak aşık oldukları insanları sürekli olarak güzel görme eğilimindedir. Sanala alemde de insanlar aşık olmak kız ya da erkeklerle duygusal bağlar yaşamak istemektedirler. Bu yüzden insanların aklına sohbet odalarındaki aşk nasıldır? Bu aşk ne kadar samimi olur? gibi sorulara gelebilmketedir.

Mobil Sohbet Odasındaki Aşk

Bizlerde bu soruya kendimizce cevap verirsek. Mobil sohbet odasındaki aşklar ağırlıklı olarak duygusal tatmin olmaya rayadığı için ve insanalr aşık olduğu kişilerde güzel sözler ilgi alaka ve sahiplenme beklediği için pek te ileriye gitmemektedir. bu yüzden sohbet odalarınki aşk belirli kalıplar dışına çıkmamaktadır. Çıkması da zaten çok zordur. Çünkü sanal alemde sohbet, chat ya da muhabbet sunucularında tanışan insanlar bunu reele dökmekten çok ağırlıklı olarakda yasak ilişki yaşadıklarından dolayı aşkın sanalda ibaret olmasını arzulamaktadırlar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
301 okuma
15 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?