Sohbet Odaları Nedir

mobil sohbet

Sohbet Odalarımız

Sanatçıda yaratıcılığı yönlendiren, onun hayal gücüdür. Reel varlıklar ve olaylar onun hayal gücü ile birleşerek unutulmayan sanat eserlerine dönüşebilir. Bu arada gerçek varlık ve olayların bazı yönleri kırpılıp atılır, bazı yönleri sanatçının orijinal yaratması, hem ele aldığı konular, hem kullandığı malzeme, hem işleme tarzı ile onun kendine has üslubunu ortaya koyar. Çoğu filozof, gerçek sanatçıları bir deha olarak kabul eder. Sanat eserleri de, bu dehanın çevredeki olayları ve varlıkları kendi ruhlarındaki hayal gücü ile işleyerek değerlendirmeleri sonunda ortaya çıkar. Sanat, insanın iç dünya-sının eseridir ve büyük ölçüde bireyseldir. Ama bütün diğer insanların iç dünyasına da hitap ettiği için kısa sürede toplumsallaşmaktadır. Toplumsallaştığımız için sohbet odaları nedir diye kendimize soru sormamamız lazım.

Askin Sohbet Odası

İnsanlar sanal alemde gezinmekten ve yeni yeni insanlarla tanışıp arkadaş olmaktan son derece memnundurlar. Fakat şöyle bir durum vardır. Özellikle erkekler kızların yoğun olduğu sayıca kızların erkeklere oranla daha fazla olduğu sohbet odalarında gezinmekten hoşnutturlar. kızlarda erkeklerden gelen ilgi karşısında kendini pamuk prenses ya da kül kedisi gibi gördüğü için ve pohpohlandığı için ilgiden son derece memnun olsalar da bazen bunu istemeye istemeye olsa da ellerinin tersi ile itmektedirler. askimiz net ailesi olarak her ne kadar yeni bir sunucu olsak ta ve sanal alemdeki pastadan yeni yeni payımızı almaya başlasak ta bayan kullanıcı sayısından bir çok siteyi geride bıraktık. Çünkü sohbet odalarımızda insanlar son derece samimi ve sıcak kanlıdır. Art niyet olmaksızın kız erkek güzel bir şekilde sohbet etmek ya da chatleşmektedir. Sunucumuza ister webten ister mobil den giriş yaparak mobil sohbet odamıza gelebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
293 okuma
7 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?