Sohbet Odaları Kapısı

sohbet odası

Sohbet Odaları Kapısı
Taklit; resim, heykel gibi bazı sanatların vasıtası olabilir ama birçok sanatlarda vasıta bile olamaz. Kaldı ki, birçok fotoğrafta, plastik ve balmumundan yapılmış gerçeği aynen taklit eden eserlerde bir sanatçı ruhu, bir estetik heyecan duyulmuyor. Tiyatroda izlenip alkışlanan birçok cinayet sahnesi gerçek hayatta aynı beğeniyi bulur mu? Sanat eseri, gerçeğin yalın bir taklidinden çok daha farklı bir şeydir.
Her insan bazen kendi yalnızlığından sahip cıktıgı gibi bazı zamanlarda da insanlar arasında karışmayı onlar sohbet etmeyi, dertleşmeyi ve bi şeyler paylamaya da sahip çıkmalı. İnsanlar çok farklı duygululara ve kişiliklere huy ve karakterlere sahiptir. Değişik ruh halleri olduğu için ister istemez yaşayış şekilleri ve dünyaya bakış açıları da farklılık göstermektedir. Yani ne kadar insan varsa o kadar da dünya görüşü ve bir o kadar da farklı yaşam tarzı vardır. bundan dolayı insanları bir arada tutmak onlardan aynı şeyi yapmalaını istemek çok zordur. Bunu başarmanın tek koşulu orta yolu bularak kimseyi kırmadan etmeden bir takım kullar çerçevesinde gidişata yön vermek. Askimiz net ailesi olarak bizlerde bünyemizde çok farklı kültürdeki insanaları barındıyoruz. Her ülkeden veya şehimizden insanlar sohbet odamıza gelerek bizimle sohbet etmektedir. Bizlerde herkesi memnun etmekten çok herkesin yararın olacak bir felsefe ile kullanıcılarımıza hizmet götürmek istemekteyiz. Ve izlerde epğer bizim gibi düşünüyorsanız sohbet odalarımızın kapısı sizlere sonuna kadar açıktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
321 okuma
6 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?