Sohbet Odaları Aşkımız

İnsanların büyük bir bölümü chat adı altında hiç tanımadıkları ya da yüzlerini görmedikleri aralarında kilometrelerce mesafe olan insanlarla internet aracılığıyla sohbet odalarına sohbet etmekte ya da tanışma fırsatı bulmaktadırlar. Bu bakımından günümüz kapitalist toplum anlayışıyla birlikte para ve maddi şeylere verilen önemle birlikte manevi bir takım duygular ikinci plana itilmiştir. Bu duygular he ne kadar insanlar için hayati önem taşısa da artık günümüzde işlevini yitirmeye mahkum duruma düşmüşlerdir. bu duyguların başında da güven ve sadakat gelir. Bunun yanında sevgi, saygı vb duygularda eskiye nazaran daha az önem arz etmektedirler. Çünkü bireyselleşen dünyada insanlar artık daha çok bencil duygular içinde yaşamaktadırlar. Bundan dolayı kendileri ilk öncelik iken başkaları da ikinci plana itilmişlerdir.
Yukarıda saydığımız nedenle de dolayı insanlar artık gerçek yaşamada yaşamadığı güven, sadakat,sevgi,saygı vb duyguları artık sanal sohbet sitelerinde aramakta az da olsa kendi duygularını tatmin etme yoluna gitmektedirler. Buradan hareketle bizde güven verici bir aile ortamında insanlar dostluklar, arkadaşlıklar kurması ve doya doya sohbet etmeleri için sohbet odaları aşkımız adı altında sunucumuzu siz değerleri katılımcıların hizmetine sunduk. Sıcacık bir aile ortamında bizde varız diyorsanız sizleri de sunucumuzda görmekten mutluluk duyarız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
498 okuma
22 Ekim, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?