Sohbet Mobil Odalarındaki İlişki

sohbet mobil odası


Sohbet Mobil Odalarının Amacı

Resim ve heykelde antik Yunan, Roma ve hat-tâ Rönesans sanatçıları klasik taklit sınırları içinde görünüyorlar. Romantizm ve Realizm sanat akımlarına mensup olanların eserlerinde de tabiattaki varlıklar ve olaylar gerçeğine yakın bir şekilde taklit edilmeye çalışılıyordu. Ama biçimden ziyade renk peşinde koşan izle-nimciler, insanın bilinçaltını dışa vurmaya çalı-şan ekspressiyonistler, gerçeklerden kaçıp “gerçek üstü”ne ulaşmaya çalışan sürrealistler, edebiyat alanında da temsilcilerini bulan sembolistler, Picasso’da zirveye çıkan geometrik kübizm v.s. sanatta taklitten ziyade yaratıcılığı ön plana çıkardı. buradan yola çıkarak sohbet mobil odalarındaki amacın sanattan uzak olduğunu söyleyebiliriz.

Askimizin Sohbet Mobil Odası

Askimiz net ailesi olara bizler sanal alemde sörf yapan kişilere aşkı bulmak için ve gönül ilişkisi yaşayacağı bir eş bulmalarına vesile olmak için askimizin sohebt mobil odalarını açtık. Odamızda her yaştan bay ve bayan arkadaşlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. İster arakdaş olun isterse de duygusal bağlar yaşayın orası size kalmıştı. Sevi saygı çerçevinde istediğiniz gibi davranabilirisiz. Çünkü her ne kadar sanal alem de olsa belirli kurallar dizgesi vardır ve bu kuallar sohbe odamızın düzenini korumak için gereklidir: Kurallara uyugulduğu sürece kanalda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Yaşanmayacağı için daha keyifli daha güzel daha bi samimi ortamda sohbet edebilir ve insanlarla chat yapma şansı bulabiliriz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
291 okuma
10 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?