Sohbet Bayanlara Bayanlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet

 

KADINLAR UZAYLI DEĞİLDİR

İster inanın veya inanmayın kadınlar Venüs gezegeninden gelen uzaylılar değildir. Kadınlarla Bayanlarla Sohbet etmenin birçok yolu ve onları tavlamanın birçok biçimi vardır. Kadınların Erkekler konusu ile ilgili veya geçmişte yaşadıkları tecrübeden kaynaklı kesinlikle şüpheleri olacaktır. Bol bol kolay yapmak kadınlar konusu ile ilgili İdeal yaklaşımı Bulmanızı da sağlayacaktır. Kadınlarla muhabbet ederken kesinlikle özgüveninizi ve tavrınızı koruyun, konuştuğunuz bayanın üzerindeki takılardan bahsedin ne kadar hoş oldukları konusu ile ilgili onu övün. Bir konu seçin ve belirlediğiniz konu üzerinde konuşmayı inşa edin, karşıdaki insanın sıkılmasına yol açacaktır. Böyle bir durumda; etrafınızı gözleyin konuşacak bir şeyler kesinlikle çıkacaktır, ifade ettikleri ile ilgili yorum yapın. Eğer konuşma sırasında kendinizi Buluşma konusu ile ilgili endişeli hissediyorsanız derin bir nefes alın ve sakin olun.

HER ZAMAN KONUŞACAK BİR KONU BULUNUR

Konuşma içerisinde kendinizi sıkışmış konu Bulamaz durumda hissederseniz Bu endişeye düşmenize ve konuşmanın tek yönlü gitmesine, sürekli aşağı bakmanız veya ondan uzak bir noktaya uzunca bir süre dalmanız güvensizlik duygusu oluşturur.

DİKKAT EDİN

Muhabbet içerisinde kadınlar ifade ettiklerinin ciddiye alınmasını isterler. Konuşmalarını gayet ciddi ve can kulağı ile dinleyin, sıklıkla göz teması ve gülümsemeler önemlidir. Vücud dili flört aşamasında en önemli noktalardan biridir. Kadınlar ilaveten kendilerine güvenen ayaklarının üzerinde duran Erkeklerden güzellanırlar. Hoşlandığınız kadından gözlerinizi kaçırmanız, sır olarak bir şeyleri tutmayın, mizah duygusu Erkeklerin yanısıra kadınlar kendilerini tehdit edilmemiş ve güvende hissederler. Şaka veya espiri yaparken karşı tarafın gülüp gülmeyeceği konusu ile ilgili kendinizi sıkıştırmayın ve zorlamayın. Unutmayın iyi bir Bayanlarla bedava Sohbet başlatabilmek için mizah şarttır. Mizah konusu ile ilgili sorunlıysanız Buluşmadan önce mizah siteleri ve dergilerini karıştırarak kendinize kullanabileceğiniz malzeme çıkartın.

VÜCUD DİLİNE ODAKLANIN

Açık yürekli davranın, derin bir nefes alın ve en yakın arkadaşınızla konuşuyormuş gibi davranmaya devam edin.

ŞAKALARLA BUZ KIRIN

Kadınlarla aranızdaki Buzları kırmak gerçekten zor ve meşakkatli işlerden biridir. Konuşmaya keyifli sözler ve şakalar ilave edin. Kadınlar genellikle mizah duygusu gelişmiş Erkeklerden güzellanırlar, kadınların her zaman aksi ve sinirli olabileceğini kaBullenmekten geçer. Yakınlaşmaktan korkmayın ancak durmanız gereken noktayı da iyi bilip ısrarcı olmayın. Reddedildiğiniz zaman ise netlikle öfkeye kapılmayın, konuşmak yalnızca bir sayı oyunudur ne kadar çok sayı yaparsanız ve reddedilmeye alışırsanız daha çok kadınla Bayanlarla Sohbet etme şansını elde edebilirsiniz. Kesinlikle utangaç olmayın!

KADINLARA DOĞRU YAKLAŞIN

Kadınlara en doğru yaklaşmanın yolu, Bir çok erkek reddedilme korkusu sebebiyle utangaçlık duymakta ve kadınlara yaklaşma konusu ile ilgili sorunler yaşamaktadır. Bu unsurlardan kaynaklı kadınlardan kaçınmak zorunda kalmakta ve çok güzellandıkları bir bayanla bile Bayanlarla Sohbet edebilmek konusu ile ilgili zorlanmaktadır. Erkekler genelde kendilerini Bu hususta beceriksiz ve reddedilme korkusuyla uzak tutmaktadırlar

REDDEDİLME KORKUSUNA ALIŞIN

Rededilme olayın asli unsurlarınden biridir kendinizi üzmeyin yolunuza devam edin. Eğer Bu gerçeği kaBul ederseniz çok daha çok seçenekle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Kadınlarla tanışmak artık sohbet sitemizde çok basit.

Bayanlarla Sohbet siteleri :  Bayanlarla Sohbet , Bayanlarla Sohbet sitesi , Bayanlarla Sohbet siteleri , Bayanlarla Sohbet odaları , Bayanlarla Sohbet odası , mobil Bayanlarla Sohbet , ücretsiz Bayanlarla Sohbet , bedava Bayanlarla Sohbet , yetişkin Bayanlarla Sohbet , dul Bayanlarla Sohbet , pasif Bayanlarla Sohbet , seviyeli Bayanlarla Sohbet , parasız Bayanlarla Sohbet , sesli Bayanlarla Sohbet , yazılı Bayanlarla Sohbet , online Bayanlarla Sohbet , yazılı Bayanlarla Sohbet , cinsel Bayanlarla Sohbet , çevrimiçi Bayanlarla Sohbet odalarımıza katılın.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
121 okuma
29 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?