Sıcak Sohbet Askimiz

Sıcak Sohbet Askimiz
İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşırmıs diye bir tabir vardır. Gerçekten öyledir. Sosyal bir varlık olan insanoğlu daima başka insanların varlığına muhtaç olmuştur. İster manevi olsun ister maddi olsun ne olursa olsun insanlar başka insanlara muhtaç olduğu bir gerçektir. Ama günümüzde bu anlayıştan uzaklaşmak isteyen bazı kesimler karşı tafataki insanları kötü, bencil ya da güvenilmez olarak nitelendirerek onlardan uzaklaşma yoluna gitmeyi tercih ederek kendi kalıplarına çekilip dar bir çerçevede yaşamlarını sürdürmeye çalışmaktadırlar. Durum böyle olunca insanlar bireyselleşmeye doğru giderek insan kalabalığından kendilerini soyutlamaya çalışmaktadırlar. Hal böyle olunca toplumdan soyutlanan bu insanlar zorunlu olmadıkça başka kimselerle iletişim kurmamakta ya iletişim kurmakta zorlanacaktır. Bu durumda o insan için kötü sonuçlar ortaya koyacaktır. Her ne kadar benimseme de bu insan daima başka bir insanın sıcaklığına ya da sıcak muhabbetine sıcak sohbetine muhtaç olacaktır.
Yukarıda saydığımız durumdan kurtulmaya çalışacak olan insan bu ihtiyacınıda sanal sohbet sunucularına girerek gidermeye çalışacaktır. Çünkü bu insanlar daha çok ikiyüzlü ya da iki karekterli insanlar olarak yaşamlarını sürdümektedirler. Gerçek yaşamda çekingen,asosyal olan bu insanlar sanal sohbet askimiz vb adlı sunucularda son derece aktif, sosyal ve girişken insanlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Buda bize şunu gösteriyor: Sanal dünya denilen bu alem insanlara ekstra bir cesaret ekstra bir güven aşılayarak adeta insanları olduğu kişi değil olmak istediği kişiler haline getirmektedir. Bununda bilincinde olan bu insanlar günün boş zamanları bilgisayar başında ya da mobil cihazlarından mobil sohbet adrelerine girerek sıcak sohbetler, samimi dostluklar ya da arkadaşlıklar edinmek için çabalamaktadır. Böyle sıcak bir ortadan bizde barız diyorsanız Sıcak sohbet askimiz adli odasına girmenizi tavsiye ederim.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
577 okuma
10 Kasım, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?