Sıcak Mobil Sohbet Askimiz

Sıcak Mobil Sohbet Askimiz
Mobil telefon demek iletişim demek, görüntülü konuşma demek, mesajlaşma demek, oyun oynamak demek, zaman öldürmek demek, günlük monoton işlemleri halletmek demek, film izlemek demek, konum belirtmek demek, sosyal medyayı takip etmek demek, hava atmak demek, para harcamak demek… Bunları daha çok artırabiliriz. Çünkü mobil denen bu akıllı telefonlar hayatımıza öyle bir girmiş ki tuvalete gittiğimiz dahi çoğu zaman elimizden bırakamıyoruz. Artık zorunlu ihtiyaç olan telefonlar günümüzde sıralamaya çalıştığımız işlevlerin yanında daha bir çok işleve sahiptir. Artık insanlar bu işlevlerden hangisi için telefon kullanıyorlarsa o doğrultuda bir telefona sahip olmaya çalışmaktadırlar. Bizde bu yazımızda mobil cihazın en önemli işlevlerinden biri olan mobil sohbet üzerinde durmaya çalışacağız.
Bilindiği gibi mobil sohbet eskiden pcden girilen sohbet sunucular yerine mobil cihazlardan girilerek yapılan sohbetlere denir. Bu bağlamda sanalda sıcak mobil sohbet etme olanağı eski nazaran daha geniş alanlara yayılmıştır. Bununda temel nedeni hemen hemen bütün insanların en az bir tane akıllı telefona sahip olmasında yatmaktadır. Bir örümcek ağı misali hayatımızı saran internet artık elektrik, su, ekmek kadar zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. Bir gün internetten uzaklaşan insanlar hayatlarında büyük bir eksiklik hissetmektedirler. Bununda temel nedeni internete olan bağımlılıktır. Bu bağımlılıktan kurtulmak sanıldığı kadar da hiç te kolay değildir.
bu bağımlılıkların başında da sanalda yapılan mobil sohbet bağımlılığıdır. İnsanlar artık konuşma yerine daha çok yazışma yoluyla birbirleriyle iletişim kurma yolunu tercih etmeye başlamaktadılar. Durum böyle olunca insanlar da ağırlıklı olarak mesaj yazma, sanalda sohbet etme gibi durumları mobile indirgereyek mobil sohbet adı aldında değişik mobil sohbet odalarına girerek orda değişik karakterteki insanlarla iletişim kurma ya da tanışmaya çalışmaktadırlar. Sizde Sıcak sohbet askimiz odasına gelerek yeni insanlarla tanışma olanağına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
476 okuma
9 Kasım, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?