Seviyeli Chat’in yeni adresi

Seviyeli Chat

 

ASkimiz.net ailesi olarak sizlere en güzel Chat sitesi ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bizimle olan birlikteliğinizde sizlere en iyi Chat ortamını vererek güzel zaman geçirebilmenizi sağlamaktayız. Chat sitemizde gerçekleştireceğiniz tüm aktiviteler ücretsiz ve üyeliksizdir. Mobil destekli Chat imkanıyla akıllı telefonlarınızdan Chat odalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizim amacıyla Chatin temel maddesi kesinlikle seviyeli bir Chat odaları yaratmaktır. Bu sebepten kurallarımıza herkesin uymasını rica ediyoruz. Kurallarımıza uymayanları Chat odalarımızdan sınırsız olarak uzaklaştırmaktayız. Kendi güvenliğiniz amacıyla şahsi bilgilerinizi paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksi biçimde Chat sunucumuz görevli tutulamaz ve yaptırım uygulanamaz.

Seviyeli Chat, web üstünden görüşen, Chat siteleri üzerinden chat yapan kişilerin ilk tercileri arasındadır. Chat ederken çift ilişkilerde veya genel anlamda bir topluluk içerisinde Chat ediliyorsa, ilk olarak seviyenin belirlenmesi ve samimiyetin dozunu ayarlamaktır. Herkesin ortak buluşma noktası, seviyeli Chat ve samimiyet kurmaktır.

Ne çok vahim ne de çok sonraki giden Chatlerden kişi hoşnut kalmayacaktır. Seviyeli Chat ederken karşıt tarafın kullandığı cümleler durum ve hareketler de önemlidir. Argo kelimelerden kaçınılmalı, saygılı bir tavır sergilenmelidir. Muhabbet Chat odalarında bulunan Chat misafirlerinin de seviyeli Chat kurallarına uyması gerekmektedir.

Seviyeli chat Siteleri

Sosyal medya insanlara doğrudan kendi kimlikleriyle var olma imkânı tanıyor. Fakat buradan yakınlaşmaya çalışmak zor olacaktır. Seviyeli Chat sitelerinde ise tam tersi bir vaziyet söz konusu. Burada rumuzlar kullanıldığı için daha rahat bir bölge olduğunu dile getirmek olası. Burada bir insana yaklaşmanız, tanışmanız daha kolay olacaktır. Bununla beraber sözlü ve yazılı kontakt arasında psikolojik bakımdan fark bulunduğu da biliniyor. Yazılı kontakt, sözlü olarak ifade edilemeyecek birçok şeyin ifadesini mümkün hale getiriyor. Örneğin gündelik yaşamda tanıdığınız birine aşk sözcükleri ifade ederek onu etkilemeye çalışmak zor bir iş olabilir lakin Chat sitelerinde bunu yapmanız zor olmayacaktır.

Seviyeli chat etmenin insan üstüne olan etkilerinden bahsedecek olursak kısaca, insanların 7 den 70’e konuşarak ve ya yazışarak anlaşabileceklerini söyleyebiliriz. Seviyeli sohbet etmek, insanlar arasında hoş karşılandığı gibi, bu kullanıcılarla sohbet etme alakalı de artacaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
201 okuma
1 Ekim, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?