sanal ve kadın sohbet

ilerleyen tekonoloji sayesinde artık internet hemen hemen herkesin rahatlıkla erişebileceği bir iletişim aracı haline gelmiştir.günümüzde sıradan insanların daha doğrusu normal hayat süren insanların internetten beklentileri daha çok iletişim üzerine olmuştur.bu iletişim ise genellikle sohbet kanalları üzerine olan uzaktan bağlantılardır. Sohbet odaları zaman geçtikçe erkeklerden daha çok
kadınlar başvurmaktadır. bununda temel nedeni kanımca gerçek hayatta kadınların erkeklere olan güven duygusunun yok olmasıdır.
Bundan dolayı kadınlar gerçek yaşamda erkeklerden uzak durmayı tercih etmek zorunda kalmışlardır. Ama ne olursa olsun kadın olsun erkek olsun karşı cinsle daima iletişim kurma ihtiyacı duyar. tabi sanal alemde sohbet odaları sayesinde bu durum giderilmeye çalışılır. çünkü yok olan güven duygusu
sanal alemde yerini cesarete ve bir takım ihtiyaçlara bırakır. Çünkü ne olursa olsun karşı taraftan herhangi bir zararın gelmeyeceğini ya da gerçek yaşamda olduğu gibi başlarının ağrımayacağını bilirler. Bundan dolayı artık iletişim günümüzde daha çok sohbet odalarında chatleşme adı altında yapılmaktadır. Ve bu tür sohbet odalarına  başvuran kadınların sayısında günden güne artmaktadır. kısaca özetlemek gerekirse sanal ve kadın sohbet artık hızla artmakta ve kadınlar karşı cinsle yani erkeklerle olan sohbetlerini daha çok sohbet odalarında yapmayı tercih etmektedirler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
584 okuma
11 Ekim, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?