Sanal Sohbetin Kalbi

Sanal Sohbetin Kalbi
Her ne olursa olsun bazı şeylerin kalbi ya da can alıcı bir noktası vardır. Misalen eğlencenin can damarı ya da kalbi çeşmede ya da bodrumda atar, turistik yerlerin kalbi paris ya da milano da atar. burda vurgulamaya çalıştığım şey aslında bazı şeyler ya da yerler diğerlerine göre biraz daha fazla göz önündedir. Göz önünde olduğu içinse de haliyle popüler olacak ve buralara yapılan geziler ya da seyahatlerde bu doğrultuda fazla olacaktır.
Bizde bu felsefeden yola çıkarak sanal alemde yapılan sohbet mekanları arasında en can alıcısı olmak için ya da sohbet mekanların kabi olmak için yola çıktık. Askimiz sohbet adresi olarak sohbet odaların kalbi olmak yolunda ilk adımı attık. Küçük olan sunucumuz günden güne hızlı büyümekte ve sunucumuza katılan kişilerin sayısı da bir o kadar artmaktadır. Buda bizlere gurur vermektedir.
Popüler ve herkes tarafından bilinmek hemen hemen her insan için ya da kuruluş için son derece önemlidir. Bu önemin farkında olduğumuz için de sohbetin kalbinin askimizda atması için yönetim kadromuzla gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışmaktayız.
Tem bir hedefmiz var. Tek bir hedef ama bir o kadar zor ve çetin bir hedef. Sanal sohbet diyince, mobil sohbet diyince herkesin aklına  ilk olarak askimiz sohbet sunucu gelebilmelidir. Bu hedef çok zordur ama imkansız değildir. Bizde imkansızı imkanlı hale getirmek için sizlerinde desteğiyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü sanal sohbetin kalbi burada askimiz sohbet odasına ya da sunucusunda atacaktır. Sizde bu kalpte bir ritim olmak istiyorsanız bizlere destek olunuz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
497 okuma
8 Kasım, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?