Sanal Sohbet Odalarındaki Chatleşme

sanal sohbet odası

Sanal Sohbet Odalarında Chat yap

Kant, Shiller, Grant Allen, Spencer gibi düşünürler tarafından desteklenen oyun teorisi bazıları tarafından eleştirilmiştir de. Bunlara göre oyun fizyolojik ve sosyolojik bir yansımadır ve hiçbir iz bırakmadan kaybolabilir. İnsanların büyük bir bölümü chat bağımlısıdır ve hemen hemen her gün chat ya da sohbet odalarına girmediğinde hayatlarına büyük bir eksiklik hissederler. Her ne kadar bu bağımlılığın farkında olmasalar da bu durum böyledir. Gerçekten de durum böyledir. Çünkü chat ya da sohbet odaları bir çok insanı değişik karakterde insanı barındırdığı için ister istemez insanları kendisine çekmektedir.

Sanal Sohbet Odalarında Chatleş

Bundan doalyı insanlar bu kadar çeşitliliğin olduğu bir oda da ister istemez zaman geçirmek isteyecek ve zamanla oranın bağımlısı olacaktır. Buradan harekelte askimiz net ailesi olarak bizler de chatlesme sansı bulacaüğınız sohbet odamızda ilk girdiğiniz andan itiran zamanla buranında bağımlısı olacağınızı garanti ederim. Çünkü chat odamızda ya da sohbet odamızda biribrinden değişik şehirlerde ve hatta farklı ülkelerde yaşayan bir çok insanı tanıma şansı yakalayacak ve onlarla keyifli saatlar geçirerek zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacaksınız. Ve askin yaşandığı kanalımızın bağımlısı olacaksınız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
335 okuma
13 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?