Sakin Bir Sohbet Ortamı

Sakin Bir Sohbet Ortamı

Ama sanat eserinin yaratımı hangi süreçlerle gerçekleşir? Sanatçılar “esinlenme”yi, bilinçdışı kendiliğinden yaratımı yardımlarına çağırmaktan pek hoşlanırlar. Buna göre Tartini Şeytan Sonatı’nı rüyasında bestelemiş, Coleridge Khubla Hanı’nı uykusunda yazmıştır.
George Sand, “Chopin’de yaratımın kendiliğinden, mucizevî bir tarzda ortaya çıktığını, yaratımın Chopin’in onu aramaksızın, önceden tahmin etmeksizin, aniden, yüce bir biçimde, tamamlanmış olarak kendini Gösterdiği”ni ileri sürmekteydi. Gerçekte bu açıklamalar şüphelidir. Henri Delocroix’nın söylediği gibi, “Sanatçıların insanların kendilerinin ani sezgilerine, sözüm-ona esinlenmelerine inanmalarında çıkarları vardır. Sohbet sunucularında sunucu sahipleri sohbet odalarındaki asayişi sağlamak adına yönetim ekibi kurmaktadırlar. Bunlar halfop aop sop ve oper olmak üzere kısaca dört başlık adında toplayabiliriz. Voice olarak bilinen + işareti daha çok konuşan insanların göz önünde olması için verilen bir ödüldür. chatleşen insanlar sohbet sunucuların katılan insanlar daime edepli bir ortam seviyeli bir muhabbet ve karşılarında sakin ve efendi insanlar olması ister. Bu tarz bir yapılanma nerede varsa insanlar oralarda zaman geçirerek sohbet etmekte ve chat yapmaktadır. Bu iyi niyeti su istimal eden insanlar karşı da sunucu sahipleri yuarıda saydığımız görev dağılımı yaparak sohbet sunucusunun huzurunu bozan insanları kanaldan uzaklaştırılmasını istemektedir. Askmiz sohbet suncusu olarak bizde sakin bir sohbet ortamı yaratarak kavgada ve gürültüden uzak durmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
452 okuma
11 Ocak, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?