Regaip Kandili

Bu gece Sevenlerin gecesi, Bu gece Huzur isteyenlerin gecesi, Bu gece Dualarımızın kabulü, Günahlarımızın Affedilme gecesidir, Dualarımız Sevdiklerimize, Bu Güzel ve Bereketli gecede Dualarını Eksik Etme Sende…

Kalbindeki Zenginliği Bu Bereketli Gecede paylaşabiliyorsan Dua ile, Bizimde Dualarımız Seninle Kandilin Mübarek Olsun Sevgilerimle.

Bu Güzel ve Özel Gecenin Bereketi Evinize Dolsun Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bu gece Ellerimiz Semada Gönüllerimiz Mevlada, Bu Gece Günahlarımızdan Temizlenme Gecesi Bu gece Duaların kabul Gecesi, Sevdiklerimize ve Sevilenlerimize Dualarımız Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

Yaradana Dua ile Aç ellerini, Kabrin için Namaz Kıl Bu gece, Namaza Durduğunda Huzura Vardığında, Bir Dua’da Bize Oku Bu Gecenin Hatırına, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bi çarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

içinizdeki güneş hiç batmasın, yüzünüz nur ile dolsundualarımız ahirete olsun, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Avuçlarımızın Açıldığı, Gözlerimizin Dua ile Yaşardığı, Kalplerimizin Dualarımız ile Rahatladığı Bu Gecede Bir Dua’nın Huzuru ile Buluşmak Dileğiyle Regaip Kandilinizi Kutluyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
684 okuma
19 Mayıs, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?