Ramazan Bayrami Mesajlari

ramazanbayramimsg

Ramazan ayi tüm müslüman aleminin oldukca önemli olup müslüman kardeslerimizin bolca ibaet ettigi aydir.

Ramazan bayrami Mesajlari ,

– Dua Kapilarinin Agzina Kadar Açik, bela Ve Kötülüklerin Arindirildigi Bu Güzel Günde Bayraminizi Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayirli ve Mutlu geçirmeniz Dilegiyle Mübarek ramazan Bayraminizi Kutlariz. www.Askimiz.NET Ailesi

– Hayat nefes aldigimiz kadardir, gerçek olan güzellikler yasandikça anlasilir, bu güzel günde birlikte yasamanin ümidi ile Ramazan Bayraminiz mübarek olsun. Askimiz.NET Ailesi

-Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun. Askimiz.NET Ailesi !

-Dostlugu, sevgiyi ve gelecegi… Asimizi, ekmegimizi, soframizi… Hüznümüzü, acimizi, yalnizligimizi paylastigimiz; birlik ve beraberligimizi, kardeslik ve dostlugumuzu en sicak sekilde hissedecegimiz mübarek Ramazan Bayraminizi tebrik eder, mutluluklar dilerim. Askimiz.NET Ailesi !

-Adaletin terazisi, Varlığın Yaratıcısı, merhametin tek göstergesi Olan Yüce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yüce ALLAH a Mübarek Ramazan Bayramınız Hayırlara Vesile Olur inşallah. Askimiz.NET Ailesi !

-Bizi yataran ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun. Askimiz.NET Ailesi!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
211 okuma
15 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?