Radyo Sohbet – Sohbet Chat

Radyo sohbet aşk arayanlar veya yalnızlığına dost arayanlar için gerçekten tercih edilmesi gereken mekânlar olarak kendini gösteriyor. Sizlerde artık farklı farklı insanlarla tanışmak için bu platformlardaki yerinizi alabilirsiniz., Günümüzde teknolojinin ön plânda olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte insanların sohbet etme gereksinimleri sürekli artmakta ve kuşkusuz genel bir ihtiyaç haline gelmektedir. Sohbet siteleri üzerinden gerçekleştireceğiniz giriş prosedürleriyle birlikte bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifadede edeceğiniz bu ortamlarda birbirinden farklı sohbet kanalları yer alırken her kanalda da yüzlerce kişi yerini almaktadır. Kaliteli bir sohbetin en fazla tercih edilen yeri olan bu kanallar ilaveten yeni arkadaşlar edinmek isteyenlerin de en fazla uğradığı alanlardır.

Bedava sohbet etmek isteyenler için hazırlanan bu siteler artık mobil şeklinde de hizmet vermektedir. Telefonunuzdan veya tabletlerinizden bu sitelere giriş yaparak seçeceğiniz kanala göre yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz. Sohbetlerinizi dilediğiniz biçimde yaparak her hususta bilgili olmanın yanı sıra daha farklı boyutlarda arkadaşlar da edinebilirsiniz.

DJ OLMAK İÇİN VE YAYINDA UYGULANACAK KURALLAR

1. Radyomuzda DJ olmak için 17 Yaş sınırı vardır, 17 yaşın altında olanlar radyomuzda DJ lik yapamazlar. Başvuru formu düzgün ve doğru şekilde ve zorunlu alanlar (*) kesinlikle doldurulmalıdır. Başvuru neticesinde verilen Skype/msn adresi ile bağlantı kurulacak ve görüşmeler yapılacaktır.

2. Unutmayın ki iyi bir DJ olmak için ilk önce iyi bir dinleyici olmak gerekir. DJ adayları bir müddet radyoda dinleyici olarak kalmalı, ortamı görmeli ve kendisi iyice tanınmalıdır. Diğer djlerin kendisini tanıması için bir müddet radyoda zaman geçirmelidir. Her şey yolunda olduğu durumda kendiside ortamı beğendi ve gönüllü olarak işi yapmaya başlayacsunucusunahazır olduğunu düşündüğünde DJ sorumlusu/Yönetici ya da Yardımcıları tarafından deneme yayınına alınacaktır. DJ adayının flatcast yayınını kullanabilir ve bilgisayarında gerekli ses aygıtlarının olması gereklidir. Yayın alma konusu ile ilgili sitemizden destek alabilir !

3.DJ 2 gün mazeret bildirmeden yayın almaz ise DJ ligi kendi talebi ile bırakmış sayılır !.Radyomuzdaki DJ lerin Başka internet radyolarında DJ lik yapması, yayın varken dinlemeye gitmesi ve Msn/Skype lerinde diğer internet radyolarını reklam yapmaları yasaktır.Mazareti olup zamanında bildiremeyen DJ Joker DJ konumuna düşürülür, daha sonra mazereti makul görülürse tekrar asıl DJ listesine geçirilebilir.

4.DJ ler arasında bağlantı problemu olmamalı ve samimiyet bozulmamalıdır. Unutulmamalıdır ki biz bir Aileyiz!. DJ yayın kalitesinden kendisi sorumludur, yayında problem olması halinde yayını diğer bir DJ ye devir etmelidir!

5.DJ yalnızca kendi saatinden sorumlu olmayıp, Yayındaki DJ ye destek olmak amacıyla nette olduğu surece radyoda olması gereklidir. DJ ‘ler yayındaki DJ ye her hususta yardımcı olabilirler. Dinleyici kurallarına uymakla ve gereğini yapmakla DJ’ler sorumludur.

6.Djler Userler üzerinde baskı,ve avantaj sahibi değildir insani ve etik davranmak zorundadırlar. Yetkilerini kullanarak site içerisinde çıkar sağladığı dinleyicilere manevi baskı kurduğu belirleme edilen Djlerin site ile ilişkileri derhal kesilir ve Hukuki durumlarda yetkili birimlere ilgili kişi ile ilgili tüm bilgi ve belgeler Site sahibi tarafından verilir.

7.Djler dinleyicilerin sohbet etmesinde huzlinku bir ortam hazırlamak ve huzuru sağlamakla dinleyiciler arasında adaletli bir biçimde taleplerini almak ve onlarla sohbet etmek, gelenleri karşılamak gidenleri uğlinkamakla sorumlu ve yetkilidirler.

8.DJ keyfine göre istediği zaman gelip yayın alamaz !.Yayın saatinden 10 dk önce gelip yayındaki DJ ye hazır olduğunu söylemelidir. Yayına geç gelen dj’ye yayını alan dj yayın verip vermemekte serbesttir. Radyo Giriş, Skype/Msn/Skype, İstek hattı Şifre , Sid, Kullanıcı adı vb. bilgileri radyomuzda DJ de olsa verilmez.Bu bilgileri yalnızca yönetici ve yardımcısı verebilir.

9.DJ lerin Radyomuzda gelen dinleyicilerle flört yapmak amacıyla sohbet etmesi, dinleyicilere Skype/msn vermeleri ya da Skype/msn istemeleri yasaktır.Aday DJler Skype/MSN lerine diğer radyolara ait adres urli koyamazlar, yenimirc.blogspot.com urlini Skype/msn’lerine koymaları tavsiyedir. DJ ler isimsiz tema kullanamazlar, temalarında kesinlikle dj ismi yazmalıdır. Yayınlarını radyoda dj olmayan kimseye devredemezler yalnızca aile içi 1.dereceden yakınları yayındayken ekrandan yardımcı olabilirler.

10. Radyomuz ticari amaçlı olmayıp herhangi bir geliri olmadığından DJ ler’e ücret ödememektedir. DJ ler gönüllü olarak işi sürdürmektedirler.

11. Eğer Ben bu kurallara uyamam, ben sabit yayın saatlerimde yayın yapamam, canım istediğinde yada birkaç defa boş kaldığımda yaparım diyorsanız. HİÇ BAŞVURMAYIN !

Şehir Şehir Radyo sohbet Servisi Bizde

Hangi şehirdensin Yorumlar Kısmına hangi sehirdesiniz yazınız İstanbul Radyo sohbet & Ankara Radyo sohbet & İzmir Radyo sohbet & Adana Radyo sohbet & Adıyaman Radyo sohbet & Afyonkarahisar Radyo sohbet & Ağrı Radyo sohbet & Aksaray Radyo sohbet & Amasya Radyo sohbet & Antalya Radyo sohbet & Ardahan Radyo sohbet & Artvin Radyo sohbet & Aydın Radyo sohbet & Balıkesir Radyo sohbet & Bartın Radyo sohbet & Batman Radyo sohbet & Bayburt Radyo sohbet & Bilecik Radyo sohbet & Bingöl Radyo sohbet & Bitlis Radyo sohbet & Bolu Radyo sohbet & Burdur Radyo sohbet & Bursa Radyo sohbet & Çanakkale Radyo sohbet & Çankırı Radyo sohbet & Çorum Radyo sohbet & Denizli Radyo sohbet & Diyarbakır Radyo sohbet & Düzce Radyo sohbet & Edirne Radyo sohbet & Elazığ Radyo sohbet & Erzincan Radyo sohbet & Erzurum Radyo sohbet & Eskişehir Radyo sohbet & Gaziantep Radyo sohbet & Giresun Radyo sohbet & Gümüşhane Radyo sohbet & Hakkari Radyo sohbet & Hatay Radyo sohbet & Iğdır Radyo sohbet & Isparta Radyo sohbet & Kahramanmaraş Radyo sohbet & Karabük Radyo sohbet & Karaman Radyo sohbet & Kars Radyo sohbet & Kastamonu Radyo sohbet & Kayseri Radyo sohbet & Kırıkkale Radyo sohbet & Kırklareli Radyo sohbet & Kırşehir Radyo sohbet & Kilis Radyo sohbet & Kocaeli Radyo sohbet & Konya Radyo sohbet & Kütahya Radyo sohbet & Malatya Radyo sohbet & Manisa Radyo sohbet & Mardin Radyo sohbet & Mersin Radyo sohbet & Muğla Radyo sohbet & Muş Radyo sohbet & Nevşehir Radyo sohbet & Niğde Radyo sohbet & Ordu Radyo sohbet & Osmaniye Radyo sohbet & Rize Radyo sohbet & Sakarya Radyo sohbet & Samsun Radyo sohbet & Siirt Radyo sohbet & Sinop Radyo sohbet & Sivas Radyo sohbet & Şırnak Radyo sohbet & Tekirdağ Radyo sohbet & Tokat Radyo sohbet & Trabzon Radyo sohbet & Tunceli Radyo sohbet & Şanlıurfa Radyo sohbet & Uşak Radyo sohbet & Van Radyo sohbet & Yalova Radyo sohbet & Yozgat Radyo sohbet & Zonguldak sizlerde şehrinize göre gay Radyo sohbet kanallarına giriş yapın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
37 okuma
9 Nisan, 2020
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?