Ordu Sohbet

Merhaba arkadaşlar;

Bugun AskimizNET‘de Karadeniz’in incisi olan Ordu ili ve Bu güzel ilin sohbet platformundan bahsedeceğiz.Ülkeminiz en kalabalık 30, şehri olup ekonomisinin buyuk çoğunlugu tarımdan saglanmaktadır. Herkesin bildiği üzere Fındık denildiğinde ilk olarak akla Ordu ili gelmektedir.Adına sayısız turku yazılan bu guzel memleket tamamen bir doğa harikasıdır.Coğrafi yapısı gereği yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi etkinliklere imkân sağlayacak unsurlar mevcuttur. Yoresel yemek bakımından cok zengin bir mutfaga sahıp olan bu guzel ilimii tanımak adına mutlaka ziyarette bulunmalısınız.

AskimizNET olarak Ordu Sohbet odaları kanalını açmış bulunmaktayız. Butun Ordulu dostlarımızın buluşma noktası olarak  populer bir odadır.Yakın illerrden sizlerde arkadaşlık,dostluk ve hatta sevgili bile bulabilirsiniz. Sanal platform bazen hatta bi çok zaman evli olan insanların bile kaçamak yaptıgı bir ortam haline gelebiliyor.Aradığınız mutlulugu sitemizde bulabilirsiniz.Neden olmasın? Ordu Sohbet’de guzel sohbet etmenız için  hemen hemen herşey en ince ayrntısına kadar dusunulmustur. Sohbet kanallarının yanı sıra radyo kanalımızda muzık dinlerken,oyun kanallarında genel kulturunuzu geliştirmek adına soruları cevaplayabılırsınız.

KIsacası AskimizNET Ordu Sohbet bölümü bu sekıldedir. Kısa br sure once kurulan bu guzel site en guzel şekilde sizler için dizayn edilmiştir.KIsa zamanda iyi yerlere yine sizlerin sayesınde gelmiştir.Sizleride bekliyoruz..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
612 okuma
24 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?