Olgun Sohbet Askimiz

Olgun Sohbet

Olgun Sohbet Etmek İsteyen her insanın mekanı olan Olgun Sohbet Odaları siz kıymetli  ziyaretçilerimizi Memnun etmek için var gücü ile çalışmalarına devam etmektedir. Her yerden basitçe bizlere erişerek Canlı ve akışkan bir sohbetin içine dalabilirsiniz. Üstelik tamamiyle para ödemeden Bedava olgun Sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.Zira ne kadar anlatsakta az gelir., bizim anlatmamızla olacak şey değil, diğer yerlerde sohbet aramanıza gerek yok . Gelin kendi gözlerinizle görün ve karar verin, Oyun kanalları ile de sizi günün geriliminden uzaklaştıracaktır. Olgun Sohbet severlerimizle en hoş en akışkan Seviyeli olgun sohbet ve Bedava olgun Sohbetin adresi belli Haydi Sohbet Girişinden bizlere ulaşın…, bizim yanımıza gelin rahatlayın… Bedava Sohbetin keyfini yaşamak sizinde hakkınız. Ne bekliyorsunuz, sanki kendinize reset atmış gibi hafiflemiş bir biçimde yepyen bir güne başlamanın sevincini yaşayacaksınız. Kendinizi diğer Sohbet sitelerinde yormayın, Kesintisiz Radyo yayını ve 7/24 Online olgun sohbet olan olgun Chat Odaları sizi sizden alacak.

Olgun Sohbet odaları ile insanları birbirleri ile kaynaşmalarını sağlamaktır amaç, sizler için Olgun Sohbet odalarını faaliyete geçirdik. Dünyanın her yerinden yüzlerce misafirlerimizin ziyareti ile farlı yerlerden farklı kültürleri olan arkadaşlıklar dostluklar oluşmaktadır. Sohbet sitelerinin amacı birbirine yabancı olan ama günün yorgunluğundan kurtulup yeni arkadaşlıklara kucak açan insanları bir çatı altında toplayarak, Zaman zaman insanlar sıkıldıklarında yanlarında sohbet edecek bir insan bir dost ararlar. Ama herkes artık çalıştıkları için yada diğer meşguliyetleri olduğu için Teknoloji ile daha içiçe olmaktadırlar. Bizlerde bu görüşten yola çıkarak en iyi sunmak istiyoruz. Bir kafeterya’dan her yerden bizlere erişebilir 7/24 Online olan sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz., bir parktaki bank’tan, işyerlerinizden, bulunduğunuz her ortamdan, akıllı telefonlarınıza Mobil programını indirerek, ierleyen Teknoloji ile birlikte Mobil uyumlu olgun Sohbet odalarına giriş yapmak sohbet edebilirsiniz.Bedava Sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Unutulmaz samimi dostluklar sizi bekliyor…, Olgun Sohbet odalarına problemsiz olarak basitçe giriş yaparak, Flash’sız ve Java’sız olarak Web girişinden de bizlere erişebilirsiniz. Bilgisayarınıza Ücretsiz olarak sizler için hazırladığımız Mirc uygulamasını indirerek kurulumunu yaparsanız Sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz. Unutulmaz samimi dostluklar sizleri bekliyor…

Nick Kayıt Nasıl OLur ?

Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Komut ile nick Kayıt yapabilirsiniz.

Komut: /ns register nick şifre mail adresiniz

Örnek komut: /ns register Burcu 3762536 Burcu67@hotmail.com

Yukarıdaki  komutlarda siz kendi şifrenizi ve meail adresinizi yazıcaksınız.

Nick İdentify ( Şifre girilmesi)

Aşağıdaki komut ilede kayıt etmiş olduğunuz nickin şifresini şu şekilde giriyorsunuz.

Komut: /ns idetify nick şifre

Örnek kısa komut: /identify 3762536

Biz sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Simdiden aramıza hoş geldiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
148 okuma
9 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?