Olgun Chat – Askimiz

Olgun Chat

Olgun Chat Sitemizi Ziyaret etmeyi unutmayınız…, telefon gibi cihazlarla Mobil uyumlu Olgun Chat odalarına hiç problem yaşamadan Java’sız ve Flash’sız giriş yaparak Bedava Olgun Chat keyfini sürebilirsiniz. Sizleri Bekliyoruz, tablet, bilgisayar, Güvenilir ve en samimi Olgun Chat sitesi, Olgun sohbet Türkiye’nin her yerinden ziyaretçilerimizi barındırmaktadır. Yepyeni arkadaşlıkların mekanı olarak üyelerimiz ile birlikte yükselmeye devam etmekteyiz. Farklı kentlerden farklı kültürlerden insanların buluşup arkadaş olmalarına vesile olmaktan gurur içinde  ve mutluluk duyuyoruz. tanımadığımız görmediğimiz kişilerle dostluk kurup hayatımızın içine almaktayız. Çok büyük dostluklar kurulan sanal Olgun Chat sitelerinde ailemizden bile daha çok bilgi Olgun Chat alışverişi yapabiliyoruz.

Olgun Chat sitemizin en büyük özelliği Kalite ve Seviyeli olmasıdır. her yaştan kullanıcın girdiği Olgun Chatodalarında kimse kimseye katiyen rahatsızlık vermez. 7/24 Online olan Olgun Chat sitemizde görevli arkadaşlar takipte olmak suretiyle sizi karşılamaktadırlar. Herşey sizin rahat bir ortamda Olgun Chat edebilmeniz için hazırlanmıştır.

Olgun Chat sitemize girmek için birçok basitlığı sağlamış bulunmaktayız.Peki siz neredesiniz? Haydi Bedava olgun  chat’in keyfini çıkarmaya var mısınız?, iki kişinin konuşması iki kişi arasında kalmaktadır. Bunun için yapacağınız Özel chat için /q nick yani sohbet edeceğiniz kişinin nickini yazarak özele geçebilir dertlerinizi sorunlarınızı veya gırgır şamata yapabilirsiniz.

Olgun Chat Oyun Ve yarışma Kanalları

 

Yepyeni arkadaşlıkların mekanı olan Oyun Yarışma chat odalarında vakit geçirmek dertlerinizden en çok sıntılarınızdan gerilimlerinden kurtulmak isteyen herkes burada, insanların kimselere anlatamadıkları sırlarını birbirleriyle paylaşmaları çok büyük bir önem sağlar.Olgun chat kanallarında konuşulduğu gibi birebir konuşmakta mümkün olabilir, görülmemiş arkadaşlıklar kurmaktan öte, üstelik kesilmeden Radyo yayını ile birlikte Oyun kanallarında müsabakak, hangi saatte giriş yaparsanız yapın, bir taraftan Oyun oynarken birbirleri ile müsabakaktan ve Bedava olgun chat’in keyfini çıkarmak tabiki siz misafirlerimizin en büyük hakkı. Bizim amacımızda sizi rahat bir ortamda görülmemiş arkadaşlıklar kurdurmaktır. Oyun kanallarında oyun oynamak çok zevkli olduğu gibi Olgun chatlerle oyun oynamak bellekları tazelemekte büyük bir fırsattır.

Oyun chat Odaları her daim çevrimiçidir, İrc dünyasının chat odalarının yanı sıra Oyun Yarışma chat odalarında da çok hoş arkadaşlıklar başlamaktadır.

Nick Kayıt Ve İdentify Sistemi

Nick kayıt etmenin önemi Kayıt edilmiş nicki sağdece nick sahibi kullanabilir. Sizde kullanmış olduğunuz nickinizi kaydetmek istiyorsanız register komutunu kullanmalısınız aşada komutu sizlere sunuyoruz.

Nick Kayıt için : /ns register nick şifre mail adresiniz

Örnek : /ns register Raul 3762536 Raul@hotmail.com

Kayıt edilmiş Nick İdentify etmek için ise Şu komut kullanılmaktadır.

İdentify için : /identify şifre

Örnek : /identify 3762536 Şeklinde olmaktadır.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
175 okuma
9 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?