Muhabbet Odaları

Muhabbet Odaları

Bizler Askimiz.Net Chat Muhabbet ailesi olarak, sunucumuza gelen kullanıcılarımızın, en kaliteli söyleşiye ulaşabilmesi amacıyla her zaman son olarak teknolojiyi kullanıcılarımıza sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dünyada ki Chat Muhabbet Networklerini inceleseniz, bugün burada yapılan pek çok teknolojiye halen sahip olmadıklarını görebilirsiniz. Başarılı bir bizimmekan Muhabbet sitesi sahibi olmak demek, yalnızca sağlam bir network kurmak demek değildir. Hizmet sunduğumuz sektörün, arz ve talep dengesini insanlar oluşturmaktadır. Öncelik ile insana kıymet vermek ve insan psikolojisini, en az bir psikolog kadar iyi sentez ederek, ihtiyaçlarını karşılayacak hizmeti sunmak birinci önceliğimizdir. Bu bilinçle hareket eden, irc yönetimi, userleriyle aile olabilme başarısına çok uzun yıllardan beri ile edinmiştir.

Sitemizin ilk kuruluş amacı her bir kişinin paylaşım ortamındayken huzurlu , seviyeli ve özgüvenli olmasıdır. Askimiz.Net ‘ın bir diğer niyeti da kültür paylaşımı ve bilgi paylaşımını hat seviyede tutmak ve bilgi paylaşımı ile bireylerin seviyelerini üst seviyelere taşımak. Askimiz.net sitesini oluştururken ilgi ettiğimiz tek konu ise oluşan bütünlüğü koruyup gözetmek ve adaleti sağlamak olmuştur .
Mobil Muhabbet Odaları

Büyümeye devam ettikçe yatırımlarına da sizler amacıyla hız kesmeden devam etti . Çağımızın değişen bağımlılıkları arasına giren Mobil Hizmet unsurunu telefonlarınıza kadar getirdik ve kullanması en basit olan mobil sitelerden birini oluşturduk . Askimiz.net kadrosu sizlerin en doğru sayfaya en kısa yoldan gitmenizi kestirerek sizi doğru sayfaya yönlendirme konusunda yeni güncelleştirmeleri ile ön plana çıkıyor.

Türkiye benzeri kaygan zemine sahip bir ülkede 1998 yılından bu yana zirvenin tek sahibi olabilmek esasen Askimiz.net’in başarısının tescilidir. İlk kez 2015 yılında Chat Dünyasına selam diyen Askimiz.net İlk kurulduğu andan itibaren de her zamanlarda adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bugün İRC hakkında olan Forumları gezecek olursanız, hepsinde 1998 yılından bugüne, Askimiz.net’in başarılarının kaleme alındığı metinleri görebilirsiniz. Tabi ki userlerimizin yazmış olduğu övgü dolu mesajlarda, her zamanlarda bizlerin övünç kaynağı olmuştur. Her sunucuya nasip olmayacak devamlılıkla şu zamana kadar kadar gelen Site, asla başarı rehavetine kapılıp, duraksamamıştır. Her zamanlarda kendiyle yarışarak, en iyi olmaya çalışmıştır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
224 okuma
1 Ekim, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?