Mobil Sohbet Mekanı

Her insanın kendini rahat hissettiği bir mekanı vardır. Bazı insanlar evlerinde bazı insanlar cafelerde bazı insanlar yeşil alanlarda bazı insanlar deniz kenarında… Mekan çeşitlerini daha çok artırabiliriz. buradan hareketle insan nerede huzuru arıyorsa oraya gider. Bizde bu yazımızda sohbet mekanlarına değinecez.
Mobil sohbet mekanları insanların daha çok telefonlarından bir uygulama yardımıyla girmiş oldukları aslında sohbet siteleridir. Bu sohbet siterlerinde hem zaman öldürmekte hemde arkadaş ya da partner aramaktadır. Burada söz konusu amaç ne olursa olsun sonuç sohbet mekanlarının o kişiye iyi gelmesidir ya da ona huzur ve mutluluk vermesidir. Bu yüzden de insanlar ellerinde taşıdıkları küçük ama içine dünya sığdırılan mobil cihazlarla istedikleri zaman istedikleri yerde mobil sohbet mekanlarına takılabilmektedir.
Bu durumu hor görenler olabilir. ama bireyselleşen dünyada bunu hor görmek kanımca pek mantıklı gelmiyor. Nasıl şiir, roman, sinema vb şeyler sizlere iyi geliyorsa sohbet sunucuları da bu insanlara iyi gelmektedir. Zevkler ve renkler tartışılmaz sözü bu durum için kullanmak mantıklıdır. İnsan neyden zevk alıyorsa onu yapar nerede bulunmaktan hoşlanıyorsa orada bulunur. Bu insanlar da mobil sohbet mekanlarında bulunmaktan mutlulularsa saygı duymaktan başka elimizden bir şey gelmez.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
546 okuma
19 Ekim, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?