Mobil Sohbet Kapısı

sohbet mobil

Mobil Sohbet Kapısı
Zaten eski Yunan düşünürlerinden Philostratos taklidi ikinci plana atarak hayal gücü ve yaratma ilkesini savunmuştur. Hayal gücü taklit-ten daha kuvvetlidir. Eski Yunan Tanrılarının heykellerini yapanlar onları görerek yapmamışlardır. Alman filozofu G.W. Fr. Hegelde tabiat güzelliğini reddederek sanat güzelliğini tabiat güzelliğinden üstün tutar. Fr. W.-J. Shellingde sanatı tabiatın taklidi sayanlara karşıdır. Sanatçı, yaratıcı Tanrının ruhunu bilinçsizce izler; onun yaptıklarını taklit etmez, tabiatı canlandıran Tanrısal ruh gibi o da yeniden, orijinal olarak yaratır, kullandığı eşyaya can verir.
İnsanlar artık internete erişimde eskiy nazaran çok ama çok daha avantajlı bir konumdalar. Çünkü artık internet cebimize kadar girdi. Ve nereye gidersek interneti cebimizde taşıyoruz. Cebimizde taşıdığımız içinse de canımızın istediği zaman istedğimiz şekilde internetten faydalanıyoruz. Bu faydalardan bir tanesi de şüphesiz sohbet, chat ya da muhabbet içerikli sitelerdir. Artık insanlar bu tarz tanışma ve arkadaşlık sitelerine telefonlarından erişim yapmaktadır. Ve bundan dolayı da hayatımıza mobil sohbet, mobil chat vb gibi kavramlar girmeye başladı. askimiz net ailesi olarak bizlerde sunucumuzdan daha çok faydanılmak ve kullanıclarımızı daha çok memnun etmek adına mobil sohbet kapısını sonuna kadar araladık ve siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunduk. sizlerde bizimle sohbet etmek istersniz hemen sohbet odamıza gelin.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
329 okuma
6 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?