Mobil Sohbet Sunucusu

Oysa ‘iyi’ için ‘güzel’in böyle bir belirleyiciliği söz konusu değildir. İyi, güzel olabilir, ama o, güzel olmasa da olur. Kuşkusuz böyle bir tavır, estetiği, etik’in emrine veren, onun kendi bağımsız varlığını tanımayan bir tavırdır.
Düşünce tarihinde sanatın özünün ne olduğu çok tartışılmış, sanat ve toplum ilişkisini ilk düşünürün Platon olduğunu söylemiştik. Antik Grek düşüncesinde örneğin Platon için sanat, ideaların bir taklidi olan şu görünür varlıkların taklididir. Diğer bir deyişle sanat taklidin taklididir. O yüzden Platon devlette şairlere yaşam hakkı tanımamıştır. Ancak sanat büsbütün kötü değildir. Duygulardan boşanmak, temizlenmek, arınmak için insanın bulmuş olduğu yoldur. O yüzden Greklerde komedya ve tragedya çok gelişmiş sanatlardır. ah siz insanlar günlük yaşamdan soyutlanıp kendini sohbet odalarına atan zavallı insanlar. Mobil sohbetin eseri olan zavallı insanların bu kadar çok olmasının temel nedeni günlük yaşamda yalnız olmaları ve bir takım cinsel dürtülerini ya da ihtiyaçlarını karşılamamasıdır. Karşılamadığı içinse de bütün fantazilerini ve sohbet amaçlı dostluklarını mobil sohbet odalarına aramaya devam etmektedirler. bu insanları yargılasak suç yargılamazsak suç. En iyisi biz onları kendi başlarına bırakarak sohbetimize devam edelim. sizde askimiz ailesine gelerek bizimle mobil sohbet uygulaması sayesinde tanışabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
519 okuma
10 Aralık, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?