Mobil Bodrum Sohbet

Bodrum, Muğla ilini bağlı turistik bir ilçemizdir. Bodrum diyince hemen hemen herkesin aklında ilk olarak turizm, tatil ve eğlence merkezleri gelmektir. Gerek Türkiye açısından gerekse dünya turizmi açısından önemli merkezdir. Bodrum antik çağdan kalma tarihi bir ilçemizdir. Bu tarihi yapıların başında ise Bodrum kalesi gelmektedir. Bodrum kalesi 15 yüzyılda bazı hristiyan şovalyeler tarafından inşa edildiği bilinmektedir. Halikarnas adıyla bilinen bu güzel ilçe dünyanın dört bir yanından turist çekmekte ve tatilcilerin en uğrak noktalarınan biridir. Bu güzel ilçeminizin az çok tarihinine değindikten sonra bu yazımızda daha çok bodrum sakinlerinin ya da bodrumda yaşayan insanların sanal sohbet, mobil sohbet ya da chat olarak adlandırdığımız yazışmalarının üzerinde duracağız. Her ne kadar bodrum için gecesi gündüzü yok deseler de insanlar bu tatil cennetinde dahi can sıkıntısı yaşabilmekte ve canı sıkılabilmektedir.Bu durumda bodrum sakinleri yada bodrumluları mobil Bodrum Sohbet adı altında açtığımız sohbet odasına davet ediyoruz.Bu sohbet odasında bodrumlular hem kendi ilçelerinde yaşayan bodrum sakinleri ile hemde başka şehirlerde ikamet eden farklı insanlarla farklı kültürlerle tanışma olanağına sahip olacaktır.Mobil Bodrum sohbet odamıza girmek ya da erişmek çok kolaydir. Hemen hemen herkesin elinde olan telefon ya da mobil dedigimiz teknolojik araçla bi tık kadar uzağınızdayız. Bunu yanında isterseniz bilgisayarınızdan da sohbet odamıza katılabilrsiniz.Bu odayı açmamızdaki amaç güzel dostluklar edinmek, güzelce sohbet etmek, dertleşmek ve bir takım şeyleri paylaşmaktır. Hemen hemen herkesin mobil sohbet odasına girdiği bu cağda siz değerli bodrum insanlarını da aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizinle sohbet etmek için mobil sohbet odamıza bekliyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
586 okuma
29 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Bodruma hic gitmedim ama gitmeyi cok istiyorum merak ettigim bir yer oncelikle tarih acisindan merak ediyorum bodrumlu dostlarla tanismak isterim.

  • Üç dört sene bodrumda yaşadım. herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer. Bodrum insanınıda sanalda tanımak daha bir heycan verici olacak sanrım.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?