Makale Yazma Hakkinda

Makale yazmak sabır ve ilgi işi…

Nedendir bilinmez insanın yazmaya olan ilgisi yazmaya başladığında birden kaybolur. İnsanları makale yazmaya iten şey içlerindeki yazmaya başlama isteğidir. Bir çok blog , website bu hevesle başlar ve bir o kadar kısa süre içerisinde internet boşluğunda kaybolur gider. Yazılanlar ise bir anı olarak o çöplüğün içinde kalır.

İnternette makaleler, yazılar, veriler paylaşmak tıpkı çevreye atılan çöplere benzer. Ne kadar kaliteli içerik girersek o kadar az kirletmiş oluruz. Her verinin büyük bir veri tabanında saklandığını varsayarsak girdiğimiz kalitesiz ve boş içerikler bir gün çevre kirliliği gibi internet ağını kirletecektir.

Bu yüzden özgün ve güncel makaleler yazarken hem seo kriterlerine hem de makale kalitesine dikkat etmek zorundayız.Tam bu noktada biz çeşitli konularda bilgimiz dahilinde veya çeşitli kaynaklar kullanarak mükemmele yakın makaleler üretiyoruz. İnternet dünyasına bıraktığımız verilerin kalitesinin en üst seviyelerde olmasını sağlamak istiyoruz.

Neler Yapılabilir ?

Makale yazılarında çeşitli kategorilerde ( Sonsuz ve bilgi dahilinde ) yazılar yazılabilir. Önemli olan bu yazıların ne amaçla kullanılacağıdır. Amaç reklam ve google’ da ön planda olmak ise bu seo ile desteklenebilir. Anahtar kelimeler makale içerisinde etkin kullanılarak ve çeşitli standartlara uyularak çok kısa sürede hedef kitlelere ulaşmak mümkün. Bunun için uyulacak kriterler vardır. Bu kriterleri çoğu kişi bilir ve bu makalede anlatmaya kalksak konunun sonunu getirmemiz mümkün olmayacaktır.

Neler Yaptık ?

Makale yazılarına amatörce başladıktan sonra kısa zamanda kendimizi geliştirip standartlara daha uygun makaleler yazmaya başladık. Yazdığımız makaleler sosyal ortamda ses getirmeye başladığında ise artık kendimize ait bir bloğun olması gerektiğine karar verdik. Buradan kaliteli içerik bulundurmak isteyen ve bunu yapmak için kendisinin vakti olmayan blog ve website sahiplerine destek vermek amacıyla yolumuza devam ediyoruz. Askimiz.Net Ailesi olarak kullanicilarimizin cogunlugu makale yazmaya gonul verip ilgi duyan kisilerdir.

Özgün makaleler yazarken bazen hayal gücümüzü bazen de çeşitli kaynakları kullanıyor, makalede ana fikre bağlı kalıp ortaya en mükemmel yazı metnini çıkarmaya çalışıyoruz. Türkçe imla kurallarına dikkat etmeye çalışıyoruz. Makale yazarken bunu bir iş değil bir yaşam tarzı olarak düşünüyoruz. Bu yüzden tercih ediliyor ve işimizi ciddiye alıyoruz . Makale egitimi veyahut destek almak istiyorsaniz , bizi ziyaret etmeniz yeterli olucaktir. Askimiz.NET Bir Ailedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
538 okuma
11 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?