Kameralı sohbet

Eskiden insanlar sadece yazışma yoluyla sohbet etmekteydiler. Fakat gelişen teknoloji ve 3g sayesinde insanlar artık yazışmanın yanında sesli sohbet etmek olanağı bulmuşlarıdır. Fakat insanlar bunu bir adım daha ileriye götürerek kameralı sohbet devrine geçmişlerdir. Kameralı sohbet ile insanlar artık sanki yüz yüze sohbet edercesine birbirleri ile sohbet etmekte ve bir takım şeyler paylaşmaktadırlar.

Çünkü eskiden insanlar yazışırken karşılarındaki kişinin ya da bilgisayarın dğer ucundaki kişinin kız mı erkek mi olduğunu çoğu kez kestirememekte, ya da kestirse de neye benzediğini bilmemekte,  güzel mi çirkin mi, sarışın mı esmer mi, kaşı gözü hakkında herhangi bir yargıda bulunamamaktadır. Bu bilgiler sadece  karşı tarafın anlattıkları ile sınırlı kalmaktaydı. Fakat kameralı sohbet sayesinden insanlar bu sıkıntıdan kurtulmuşlardır. Ve karşıdaki kişinin yüzünü tam olarak gördüklerinden dolayı bu bilgilere birinci elden ulaşmaktadırlar.

Diğer sohbet sitelerinde olduğu gibi kameralı sohbet diyince de insanların aklına daha çok bir bayanla bir erkeğin görüntülü konuşması akla gelmektedir. Daha çokta cinsel içerikli ihtiyaçlarını günlük yaşamda karşılamayan insanların sanal ortamda bayanlarla cinsel sohbet adı adlındaki sitelerde olduğu gibi bir takım ihtiyaçları olan kişiler akla gelmektedir. Bundan dolayı kameralı sohbet siteleri daha çok paralı ve kullanıcılardan bir miktar bedel teklif etmektedirler.

Sitemizde şuan kameralı sohbet olanağı bulunmamaktadır. Ama ilerleyen zamanlarda sunucumuza uğrayan siz saygıdeğer kişilere kameralı sohbet hizmetini vermekten büyük mutluluk duyacağız. Sizleri de aramızdan görmekten mutluluk duayarız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
593 okuma
17 Eylül, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?