Kadınlarla Sohbet ve chat

Kadınlarla Sohbet  Sitesi

Adındanda anlaşıldı üzere burada sadece kızlarla sohbet ve chat yapıyorsunuz. Kızlarla Sohbet etmek oldukça basit olğu kadarda zordur. Çünkü bayanlar anlaşılması zor insanlardır, onlara yaklaşımınız çok iyi olmalıdır ki tanışma imkanına sahip olun. Sitemizde kızlarla tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit sitemize giriş yaparken ilgi çekici bir isim yada nick alıyor ve giriş saglıyorsunuz. Bir ortama giriş sagladımız zaman slm merhaba gibi bir başlangıcla ortamda sohbet etmeye baslıyorsunuz.  kadınlar ne sever, nelere dikat eder bunları bilmeniz lazım çünkü onlara yaklaşımınız ile ilgilerini çekebilirsiniz. Kadınlarla Konuşma tekniklerini verelim sizlere.

Kadınlarla Nasıl Konuşulur ?

Kızlarla Nasıl konusulur Mevzusunda erkekler mühim sorun çekmektedir. Çünkü ne gerçekletireceğini ve iyi mi hareket edeceğini bilmemektedir. Erkekler genelde bazı olayları abartmayı fazla sevmektedir. Buda mevzunun en başından hatalı yapıldığını açıklamaktadır. Öncelik ile hadise ne olursa olsun aşırıya kaçmamanız gerekmektedir.Kendinizden bahsederken kibar davranmaya ve alçak gönüllü davranmaya ilgi edin. Çünkü kızlarla iyi mi konuşulur konusunda bu kaide çok önemlidir. Örneğin fazla zenginseniz ve çok lüks bir otomobile sahipseniz bu özelliğinizi kaba bir söylem ile kullanmayın. Evet, bu özelliğiniz hakkında sohbet açın fakat oldukça fazla talepkar yâda oldukça fazla içine düşüyormuş benzeri kaba davranmayın. Ayrıca genç yaştaki kızlara karşıt biraz daha uzun sürecek bir teması vaat eden bir imaj çizmeye çalışınız. Genç kızların imgesel uzun süreli ilişkilerdir. Ancak bu imaj belli bir yaşı geçmiş bayanlarda ters tepki yaratacaktır. Dolayısı ile yetişkin ve kendinden güvenilir bir imaj çizin.

Kadınlarla Sohbet Konuları

Kızlarla nasıl konuşulur mevzusunda dikkat etmemiz gereken bir başka konum ise bilinçli olduğunuzu göstermenizdir. Çevrenize ve gündelik olaylara karşıt duyarlı olursanız, kız sizin hakkınızda fazla daha başarılı düşünecektir. Çünkü ne olduğundan bir haber olan bir adam kızların hiç hoşuna gitmez. Dolayısı ile gündelik olayları yakından takip ettiğinizi sohbetler arasında abartmayacak şekilde belli etmeye çalışın. Hem de şayet bir spor dalı ile meşgulseniz bunu kıza belirtmeye itina gösterin. Bu konuda da abartıya kaçmayın. Çünkü kendiniz ile ilgili verdiğiniz kısa ayrıntılar gizemli durmanızı sağlayacaktır. Bu sayede kızlar size fazla daha çok alaka duyacaktır. Çünkü esrarengiz erkekler çözülmeyi bekleyen erkeklerdir ve kızlar erkekleri çözmeyi fazla sevmektedir. Ancak bu mevzuda da abartmayın. Eğer kızı esrarlı olma mevzusunda çok zorlarsanız, sıkılacaktır ve buda ters reaksiyon yaratacaktır. Kızlarla nasıl konuşulur konusunda belli başlı masum öğeleri iyi kullanmaya çalışın. Bu öğelerden biriside müziktir. Herkes belli bir müzik türünden hoşlanmaktadır. Dolayısı ile konuyu buraya getirirseniz kızla fazla daha çok konu hakkında konuşabilirsiniz. Hangi müzik türünü sevdiğinden başlayarak konuyu başka yerlere çevirebilirsiniz.Aynı zamanda evcil hayvanlarda kızların olabildiğince ilgisini çekmektedir. Özellikle kediler kızların favorisidir. Kediler hakkındaki konuşursanız da karşınızdaki kızın dikkatibi çekebilirsiniz. Tabi bu mevzuda kedi sevdiğinden emin olmanız gerekmektedir. Kızlarla iyi mi konuşulur konusunda bu metotları uygulamanızın size aşırı derece yararı olacaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
185 okuma
19 Ekim, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?