Kadınca Sohbet Odası

Sanal alemde sayısız sohbet sunucusu vardır. İnsanlar da bu sohbet sitelerinde daha çok arkadaş edinmek için girmektedirler. User olarak adlandırılan bu kesim daha çok bayan arkadaş edinme amacındadır. Bu nedenle kadın sayısı erkek sayısından oldukça fazladır. durum böyle olunca sanala takılan bayanlar erkekler tarafından taciz edilmekte ya da rahatsız edilmektedir. Bayanlarda bu durumdan kurtulmak ya da bu duruma maruz kalmamak için değişik nicknameler almakta ya da saklanmaktadır. Bu sayede bir nebze olsun sapık erkeklerden kurtulmaya çalışmaktadırlar.
Sanal alemde sunucuların büyük çoğunluğu kadınlar üstüne kuruludur. Çünkü erkekler bazı duygularına hakim olmadığı için bir takım arayışlar içinde olur. bunu bilen sunucu sahipler sahte bayan adları vs. gibi bot tarzı yalancı nicknameler yaparak erkekleri kendi sunucularında kalmaya ikna etmekte çalışmaktadırlar. Nerede bayan sayısı fazla ise orada da erkek sayısı da bir o kadar fazladır. Bundan dolayı bayanlar erkekler arasında kendilerine daha yakın gelen kişilerle sohbet etmekte, dertleşmekte ya da duygusal bağlar kurabilmektedir. Yani kadının seçme sansı vardır. Ama durum erkeklerde böyle değil. Bayan olsun yeter diyerek her şeyi bir kenara itmektedirler. buradan da us sonucu çıkarabiliriz. Kadın daha duygusal olduğu için işini garantiye almaya çalışırken erkek daha çok günübirlik gönül eğlendirme peşinde olduğu için durum böyle olmaktadır.
Bizde yukarıda anlatmaya çalıştığımız bayanların içinde bulunduğu zor durumu en aza indirgemek için askimiz net sohbet sunucusunu açtık. Ve kendi insanlığından taviz vermeyen herkese kapımızı açtık. Sizlerde böyleyseniz buyrun sohbet kanalımıza geliniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
540 okuma
18 Ekim, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?