İzmir Sohbet Aşkımız

Güzel ülkemin en güzel şehirlerinden biri olan güzel İzmir. Tarihe damga kahraman izmir. Tatil mekanları ve güzel kızlarıyla nam salan güzel izmir. İyi yürekli, güzel hoş sohbetli insanlarla dolu izmir… Seni anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır biliyorum. Ama en azından senin o güzel çehrende yaşayan insanların seslerine kulak olabilirim.
Hemen hemen her ilin kendine has bir sohbet kanalı, bir chat kanalı, ya da bir sunucusu vardir. Bizde izmirlileri bir mekanda toplama adına böyle bir yola giriştik. Bundan dolayi izmir sohbet aşkımız adı altında bir sunucu ile siz değerli izmirlilere hizmetinize girdik. Aynı yöne çarpan kalpleri bir araya getirme felsefi ile aşkımız olsan izmir sohbeti hizmetnize sunduk.
Evet ey dostlar ve ey izmirli güzel kardeşlerim. Bizde İzmir’imizi iyi tanıtmak ve hep birlikte olmak adına izmir sohbet aşkımız sayfası açtık. Mekanlarımız farklı olsa da gönüllerimiz birdir bizim. Gelin sevgili izmirin güzel kızlar ve delikanlıları. Sohbetimize katılın, muhabbetmize katılın. Karıştıralım çayımızı zaman erisin. İster mobil sohbetten, ister sanal sohbetten ya da internetten sucunumuza bağlanabilir ve bizlerle tanışma olnağına sahip olabilirsiniz.
Çünkü kollektif anlayıştan bireysel anlayışa doğru giden yeni dünya düzenin hemşerilik kavramı daha çok ön plana çıkmaktadır. Kalabalıklar içinde gittikçe yalnızlaşan isanlar kendi memlektinde yaşan insanların varlığın o kadar mutlu olurlar ki sanki öz kardeşleriymiş gibi sevinirler. İşte bu nahoş durumdan kurtulmak için siz değerli izmirli adostlarımızı, izmir sohbet aşıkımız odasına davet ediyorum. Sohbetin muhabbetin, chatin, dostluğun, kardeşliğin, girgir, şamata, eğlencenin tek mekanı. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duayrız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
539 okuma
19 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?