İstanbul Sohbet Aşkımız

MerhabalAr arkadaşlar;

Satirlarima  başlamadan  önce  selamlarim  hepinizi.Geçmişten  bir giriş  olsun  istiyorum  geleceğe  doğru. Bugün  sizlerle  İstanbul  Sohbet  Aşkımız’a dair  duygu  ve düşüncelerimizi  yazacagiz.Ülkemizin  en buyuk  ve en büyülü  şehirlerinden  olan  bu metropol,her ilden  bir çok insana ev sahipliği  yapıyor.Tarih  açısından önemli  bir konuma  sahiptir.Bir  çok şiire  ve şarkıya  konu  olacak  kadar  derindir.

Ah Be İstanbul  sen değil  misin bir boğaz  uğruna  koca  şehri  ayiran,kimbilir  hangi  sevdalarin  Ahı var üzerinde kavuşmuyor  iki yakan..İstanbul  Sohbet  Aşkımızda  da sevdası  uğruna  uğraşan  çok,  ama  gel gör ki bizdeki  sevda  chat  sevdası. Bir kere  bakıp  çıkacağım  faslı  1999  yıllarında  kaldı.Bu site  ciddi  anlamda  bağımlılık  yapıyor. Söz konusu  istanbul ise  gerisi  teferruat  diyoruz  ve sohbet  aşkını  İstanbul ile birlestirip sizler  için  kaliteli  ve elit  ortam  hazırlamaya  özen  gosteriyoruz.

İrc’de takılanların  büyük  çoğunluğu  bu şehirde nefes  alıp  eşsiz  güzelliğine ortak  oluyorlar ki  bunun  sonucunda  sanal  ortamda  tanışıp, reelde  dostluk  adına birbirine  kenetlenen  bir çok  insan  bulunmaktadır. AskimizNET  sohbet  platformu  daha  güzel  ve eğlenceli bir  hale  kullanicilari  tarafından  getirilmiştir.

Ve diyoruz  ki, biz yenisini  yapana  kadar  en iyisi  biziz..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
539 okuma
17 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?