Google Play Store Hakkinda Bilgi

Adını Android Market olarak bidiğimiz site artık ismi değişerek Google Play Store olarak bize hizmet verecektir. Google alt yapısına girmesiyle birlikte artık Google’ ın siteyi daha iyi bir şekilde kullanma ve hızlı bir hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir. Siteye girmek isteyen herkes girebilme imkanı bulunur iken hangi işletim sistemi olursa fark etmiyor ancak androidli telefonlar için bu değişmektedir. Android işletim sistemli telefonlar google hesabı ile Google Play Store markete giriş yapabilmektedirler.

Bir çok andorid uygulmasının bulunduğu sitede bir çok ücretli ve ücretsiz olarak uygulamaya ulaşabilir istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Google Play Store de bir çok uygulama , oyun ve program bulunur iken de Google Play Store yi de Türkçe dil imkanı ile kullanabilirsiniz.

Google Play Store ‘ de bir uygulamanın açıklama bölümü bulunmaktadır. Bu açıklama bölümünde uygulama ile ilgili her türlü detay, ayrıntı ve kurulumu hakkında bilgi vermektedir. Uygulama yükleyicisine göre uygulama resmi ve videolarda ekleme şansı bulunmaktadır. Bunların altında kullanıc yorum bölümü bulunur ve uygulama hakkında yorumlar yapılmaktadır.

Daha fazla tetayli bilgi almak istiyorsaniz www.askimiz.net web sitemizi ziyaret ede bilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
603 okuma
3 Temmuz, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?