Evlilerle Sohbet Askimiz

Evlilerle Sohbet

Evlilerle Sohbet ile Kıymetli misafirlerimiz Oyun kanallarında belleklerimizi güçlendireceğiz., Radyo kanalındaki Dj’lerimizin görkemli müzikleri ile kulaklarımızın pası silinecek, Okullar açıldı ve artık eve bağlanacağımız için evdeki sorunlarımızı Sohbet Sitelerinde Bedava Sohbetin keyfini yaşarken, kış aylarının başlaması demek Sohbet Sitelerine rağbetin artması demektir. Tatiller bitti, sıcacık aşklar burada.Artık yaz mevsiminin Sona ermesi ile beraber, unutulmaz dostluklar, bizler gece gündüz her daima çevrimiçi olan ve sloganımız Evli ol sohbet et.Odalarımıza girmeden gerçekleri göremezsiniz. Canlı sohbetlerimizle günün her saatinde cıvıl cıvıl olan Bedava Sohbetin mutluluğu ile neşe içinde görülmemiş arkadaşlıklara ulaşmak isteyenlerin sitesidir. Ciddi sohbet ile arkadaşlıklar, Saygıya değer kişilerle tanışma şansı sizi bekliyor.

Evlilerle Sohbet Odalarına girdiğiniz zaman  Nickinizi şifreleyerek emniyete alın. Nickinizi şifrelemeden de sohbetlerimize katılabilirsiniz. Zorunlu değilsiniz , ancak şifrelerseniz diğerları tarafından kulanılmasını engellemiş olursunuz. Haydi bakalım şimdi sohbet zamanı… Sohbet Girİşinden bizlere erişebilirsiniz, Yanımızda bir çay ya da bir kahve ile düşünebiliyormusunuz sohbetin keyfini tabi yanısıra sigara da içmek isteyenler olabilir (: ancak içmeyin tavsiye bizden uygulaması sizden.

Neden Biz ?

Farklı kültürleri öğrenmek veya sıcak sohbetlerde bulunmak için yalnızca tek tıklamayla giriş yapabileceğiniz bu siteler günümüz teknolojisine ayak uydurmakta ve sürekli gelişmektedir. Artık Evlilerle  Chat odaları da bulunduğu için insanların birbirini daha yakından tanımalarına imkân verilmiştir. Hiç bir kesilme olmadan kesintisiz  bir biçimde hizmet sunarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Belirleyeceğiniz bir rumuz adıyla hemen giriş yaparak dilediğiniz süre boyunca bu sitelerde vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca özel olarak kurulan bu siteler günün her saati aktif ve canlıdır.

Sohbet kanalları tercihlerinizde de dilediğiniz kanala giriş yapabilirsiniz. Bu sitelerin gizlilik prensibi olduğu için şahsi bilgilerinizi hiçbir biçimde üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Bu sayede ev sıcaklığında son derece rahat bir biçimde sohbet edebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak, Harika bir sohbet keyfi yaşamak isteyenler tercih ettiği tek sohbet adresi olduğumuzu belirtmek isteriz. Askimiz.net Sunucumuza  mobil telefonlarınızdan giriş yaparak sohbet keyfini telefonunuzdan sürdürebilirsiniz. Kendinize bir rumuz belirleyerek sohbet kanallarımızdaki muhabbete sizde katılabilirsiniz.

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve çoğu bilgiye ulaşım hızı gerçek anlamda düşmüştür. Bu açıdan bakıldığında sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan faydalanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır. Kendini sürekli yenileyen Askimiz.net en iyi dostluklarla sizinle.

Nick Kayıt Nasıl Yapılmaktadır ?

Nick Kayıt işlemi nasıl yapılmakta bununla ilgili bir örnekle anlatalım. Yapmanız gereken aşağıdaki komutları uygulamaktır.

Komut : /ns register nick şifre e-posta adresiniz

Örnek komut: /ns register aYLA 3762536 AYLA11-67@hotmail.com

Kayıt işleminden sonra identify etmeniz gerekmektedir. Bunuda şu sekilde Yapıyorsunuz.Nickinizin kayıt prosedürü bittiğin de sohbet sunucusuna her giriş yaptığınız da nickinizi identif etmeniz gerekmektedir bunuda aşağıda örnekle sizlere verelim.

Komut: /idetify şifre

Örnek kısa komut: /identify 0543695 olarak identify etmeniz gerekmektedir.

Bu güzel Aile Ve kaliteli evliler sohbet odalarımıza hoş geldiniz. Hoş Sohbetler olsun.

 

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
131 okuma
12 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?