Evli Aktif Sohbet Askimiz

Evli Aktif Sohbet

Hayatımız da İnternetin hızı ile yarışan insanlar artık evli aktif Sohbet Sitelerinde tanışıp görülmemiş arkadaşlıklar , aşklar ve dostluklar kuran  ve yeni insanlarla tanışan birçok sayda insan var, hatta İnternette tanışıp aşık olup dışarıda görüşenlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Ücretsiz evli aktif sohbet ile ücretsiz  olarak tanışmak fırsatını kaçırmayınız, önemli olan kafaca ahenk sağlayıp arkadaşlıklarını , dostluklarını ve hatta aşklarınızı dışarıya taşımaktır. Çok dikkat etmemiz gereken konu karşımızdaki kişiyi bilhassa seviyeli bir sohbet karşınızdaki kişi ileri bir aşk yada dışarda tanışma  konusu ise ilgili kişi  çok iyi tanımamız gerekmektedir. Sanal alemde birçok yuva kurulmasına rağmen, birçok yuvalar da dağılmaktadır. Onun için karşımızdaki kişi evlimi, bekarmı, dulmu,  iyice anlayıp ona göre dostluk kurmak gerekir.

Sizler için hazırladığımız Evli aktif Sohbet Sitemizde Kaliteli aktif sohbet ve Seviyeli aktif sohbet de sınır tanımazken tamamiyle para ödemeden Bedava evli aktif  Sohbet‘lere de yerini almıştır. Dünyanın her yerinden bizi ziyarete gelipte kalan çoğu kullanıcılarımızı ağırlayarak arkadaşlıklar kurmasını sağlamaktayız, hemde sitemizde evliliğe adım atıpta çoluk çocuğa karışan üyelerimiz bile var ve hala bizimle birlikte sohbetlerimize katılmaktadırlar. Sizlerde niyetiniz ciddi ise yeni arkadaşlıklara riyasız bir biçimde kucak açmak istiyorsanız ve yeni dostluklar kurmak istiyorsanız tam yerindesiniz.

Evli Sohbet Sitemize para ödemeden girildiği gibi Flash’sız ve Java’sız olarak ta giriş sağlaya bilirsiniz. Mobil uyumlu evli aktif sohbet sitemize, Akıllı Telefonlarınıza Mobil programını indirip basitçe problem yaşamadan, bulunduğunuz her ortamdan bizlere erişebilirsiniz ve Bedava Sohbetin keyfini bizim sitemizde yaşayabilirsiniz.

Mirc İndir

Günümüz çağının en iyilerinden olan evli aktif Sohbet Sitemiz kurucuları , sizler için hazırlamış oldukları Mirc Programı ile daha basit bir biçimde bizlere ulaşma imkânını sağlamışlardır.. Herşay siz kıymetli  misafirlerimiz basitlığı içindir. Bizler siz kıymetli ziyaretçilerimizin arzularınada ahenk sağlamak zorundayız, yeterki arzularınizi fikirlerinizi bizlere bildirin. Bizler sizlerle beraber adım adım büyümekteyiz ve bunun bilinci ile hareket ederek hizmetlerimize devam ediyoruz.

Nick kaydetme Nasıl olur ?

Nick kullanımı oldukça basitir lakin kullanmış olmuş olduğumuz isim yada nicki kimsenin kullanmasını istemiyoruz Çünkü hiç bir kullanıcı kendi kullanıcı adının diğerleri tarafından kullanılmasını istemez ve karışıklıklara neden olmak ta istemez. Kullanıcı adınızı ( Nick, Rumuz , isim ) şifrelemeden de sohbet edebilirsiniz fakat şifrelerseniz sizin faydasınıza olur.O zaman kimse sizin nickinizi kullanamaz. Aşağıda nasıl nick şifreleme yapılır komutu ile ve örnek ile verilmiştir.

Nick Kayıt komutu : /ns register nick şifre mail adresiniz şeklinde kayıt edebilirsiniz. Örnek vericek olursak.

Örnek Nick kayıt : /ns register  Burak 123456 burak@hotmail.com şeklinde kayıt yapılmaktadır. Meail adresiniz dogru olmak zorundadır , sebebi ise şifrenizi unuttunuz vakit sizden istenmesidir.

Tabi birde kayıt işleminden sonra identif etmeniz gerekmedir. Siz otamatik girişi bilmiyorsanız ve sitede nickiniz şifreniz gibi bir soru mevcut değil ise. Aşağıda vermiş olduğum sistem ile  identifi etmiş olucaksınız.

Örnek komut : /identify Şifreniz  şu sekilde yapıyorsunuz yukarıdaki burak isminden örnek vericek olursak /identify 123456 şeklinde yapmanız gerekmekte yoksa nickiniz sürekli identify edilmedi için değişime girecektir ve atılmanıza bile sebep olucaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
121 okuma
8 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?