Dul Aktif Sohbet Askimiz

Dul Aktif Sohbet

Dünyanın ve Türkiye’nin dul aktif  Sohbet siteleri arasında ilk yerini alan Dul sohbet Odaları her zamanki gibi yüzlerce kişileri bir arada  ağırlamaktadır, Sitemizde en önemlisi  size uygun isim ve Seviyeli Sohbetler ile birlikte görülmemiş arkadaşlıklar devam etmektedir. Kaliteli aktif sohbet ve Seviyeli aktif sohbet siteleri  dendiğinde ilk akıla gelen isimlerden biri olarak goolede marka yapmış bir sunucudur.Dul aktif Sohbet sitesi vasıtası ile binlerce yeni pasif ve aktif  arkadaşlıklar, dostluklar hatta aşklar başlamaktadır. Günün her saatinde misafirlerine giriş sağlayan aktif sohbet ortamları vasıtası ile gün geçtikçe arkadaşlarınız artarken, farklı yerlerden  ya da kültürlerden binlerce kişilerle tanışma imkânına sahip olabiliyorsunuz.

Yeni arkadaşlıklara başlangıç yapabileceğiniz dul aktif sohbet siteleri içerisinde olması gereken en büyük özellik sizin şahsi bilgilerinizin güvenilirği olması gereklidir. Askimiz.ner vasıtası ile hiç bir üyelik gerçekleştirmeden aramıza katılabilmeniz ya da şahsi bilgilerinizi paylaşmak zorunda olmaması kullanıcıların en fazla tercih etme nedenidir. Sizlerde güvenilir bir ortam içerisinde aktif ve pasiflerle  sohbet etmek istiyorsanız o halde aramıza katılmanız yeterlidir.

Hiç bir Ücret Ödemesi Yapmayın

Ücretsiz dul aktif sohbet olarak yapılan aktif Sohbet Odalarında Bedava aktif Sohbet‘in keyfi çok farklıdır, Hani bir atasözü vardır  Bedava sirke baldan tatlıdır. Bizlerde de Bedava aktif  Sohbet ile eğlenceli vakitler geçirmek tabiki bamdiğer. Bunu yaşayanlar aktif Sohbet Sitemize giriş yapanlar bilir, anlatmamıza gerek yok  gelin sizlerde bu anı yaşayın… dul aktif Sohbet Sitemize 18 yaşının altındakiler giremez, ve yasaktır. 18 yaş üstü her yaştan misafirlerimizin girebildiği, Muhteşem bir aktif Sohbet Sitesi olan aktif chat Odaları Mobil uyumludur, birçok mobil uyumlu cihazlarla giriş yapabilirsiniz.

Nick Kayıtlama Nasıl olur ? Nick kayıtlamayı nasıl yapabilirim ? Neden nick kayıtlamalıyım ?

Gelin bu yukarıdaki sorularımıza cevaplarımızı verelim.

Nick kaydetme komutu

İrc sohbet serverlarına takılan insanlar ilk önce kullandıkları nicki (rumuzu,ismi) kaydetmek ister. Bunun nedeni de kullanmış olduğu nicki , rumuzu yada ismi diğer kullanıcılar kullanmaması içindir. Kayıt edilmiş nicki sağdece nick isim sahibi kullanabilir. Sizde kullanmış olduğunuz nickinizi kaydetmek istiyorsanız register komutunu kullanmalısınız bu nasıl oluyor. Her sunucu da çalışsan komut bir komut vardır.

/ns register nick şifre mail adresi şeklinde kayıt edilmektedir.

Örnek vericek olur isek :

Örnek : /ns register Aysıma 3762536 aysıma28@hotmail.com

Peki ilaki kendi doğru meail adresinizi vermek zorundamısınız. Bazı sitelerde değil ama büyük sitelerde evet çünkü size onaylamanız için meail gönderilecektir size ait olduğunu anlamaları için nasıl bir yere bilgilerinizi verdiniz zaman sizden dogru bilgileri istiyor iseler burda aynıdır olurda şifrenizi unutma durumunda yöneticiler sizden kayıt işleminde sizden onaylamak için meail adresinizi sorucaklardır bu yüzden meail adresininizin dogrulu önemlidir.

Kesintisiz Radyo Dinleme Keyfi

Kesintisiz bir Radyo yayını ile siz kıymetli misafirlerimizin ruh dengesi düzelecek eşi benzeri ve hiç bir yerde  olmayan yayıncılar eşliğinde arzuladınız parçaları dinleyerek kulaklarınızın pası silinecektir.Sevdiniz kişilere yayıncılardan istemiş olduğunuz istekler ile onlara göndermeler yapabilirsiniz. İstek istemek oldukça basit yapmanız gereken şudur Isteklerinizi radyo kanalına !istek istediğiniz şarkı ve mesajınız şeklinde yapabilirsiniz.

 

Sizlerde güvenilir ve güzel bir ortam içerisinde aktiflerle sohbet yapmak istiyorsanız o halde aramıza katılmanız yeterlidir  aramıza hoş geldiniz.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
179 okuma
8 Kasım, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?