Damar Mobil Sohbet

damar sohbet

Damar Mobil Sohbet
Estetiği bağımsız bir bilim haline getiren Alman filozof Alexandre Gottlle Baumgarten’e göre de evrende madde ve ruh öylesine ahenkli bir şekilde birleşmiş ve kaynaşmıştır ki, sanatın ve sanatçının amacı tabiatı taklit olmalıdır. Maddeci estetikçilerden H.Koch’a göre ise, sanat, özel bir gerçekliği yansıtma biçimidir. Ancak bu yansıtma biçimini toplumsal değerler belirler. Belki bazı sanat dallarında, meselâ resimde, heykelde, tiyatroda taklidin daha fazla yer aldığını, ama mimari, edebi sanatlar gibi alanlar-da hayal gücünün taklidi aştığını söylemek daha gerçekçi olur.
Akıllı telefonların artık hayatımıza girmesiyle bilikte insanlar hemen hemen her yede zahmetsiz bir şekilde mobil sohbet odalarına girerek oralarda eş dost arkadaş ya da secgili veya partner bulmaya çalışmaktır. Bu yüzden artık insanlar gündelik hayatta çektikleri acıları bir daha yaşmamak ve sadece eğlenmek ya da sırf karşı cinle bir şeyler yaşamak adına sanal alemde girmiş oldukları chat ya da sohbet odalarında artık daha fazla zaman geçirmeye başlamışlardır. Çünkü artık mobil sohbet kavramı hayatımıza girdi. askimiz net sohbet ve chat sitesi olarak bizlerde damar mobil sohbet odası açarak damardan sohbet etmek isteyen ve chatleşme hastası olan kişilere hizmet vermeye başladık.Hemen sizde damar mobil sohbet odamıza gelerek bizimle tanışıp damar sohbetin dibini vurun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
341 okuma
5 Mayıs, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?