Bodrum Sohbet

Merhaba AskimizNET kullanıcıları;

Buugn ulkemiz için turizmin merkezlerindne olan bir şehırden bahsedeceğiz.Sadece yerli turizmde değil,yabancı turistlerin bile en odak noktası olan bir şehir Bodrum.. Her ne kadar bu sene  darbe dolayısıyla  çok fazla talep görmesede  coğrafik açıdan hep en guzel yer olarak kalacaktır.Dunyanın 7 harikasındna birisi bu sehırde yapılandırılmıştır.Dunyanın 2. su altı arkeolojik muzesi buradadır ve 2010 yılındna beri her yıl muzik festivali burada duzenlenmektedır.

Guneyin en sıcak insanları buradadır ve buna istinaden AskimizNET Bodrum Sohbet  kanalını sizler için açmıs bulunmaktayız.Yoneticilerin  bilgili olması sitemizin elit bir ortama sahıp olmasını,hiç bir kullanıcının rahatsız edilmeden sohbetini yapmasını sağlamaktadır.Genel olarak Bodrum Sohbet Odalarına takılan arkadaşların gececi olması dikkat cekmektedir. Cunku bu guzel şehirde hayat geceleri daha haraketlidir. Eglencenin dibine vuran herkes Sohbet Kanallarımızda  daha fazla online durumdadır.

Secmiş oldugunuz nickler sizin ruh halınızı yansıttıgı için buna özen göstermenız gerekmektedir.  Bayanlara hanım hanımcık olmak yakışır ama  sanal platformlarda bizler genelde reel hayatımızın aksine desarj olmaya geldiğimiz için deliliğe vurduruyoruz. Ve Dipnot; Deli kadınlar güzel sever,bıkmadan usanmadan,arsızca.. :))

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
827 okuma
29 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?