Bayan Chat Bayanlarla chat yap

bayan chat

Bayan Chat Bayanlarla Chat yap

Bayan Chat

Selam baylar Bayan chat , Bayanlarla chat yap ve bayan arkadaş bulma sitemize öncelikle hoş geldiniz . Siz beylere biraz sitemiz içerisinde nasıl davranışlar sergilemeniz gerekir  yada bayanlar ile nasıl konuşmanız gerekiyor bunları anlatıcam tabi sizler bu yazıyı okumaya başladınız taktirde şunu düşüne bilirsiniz biz nasıl davranıcamızı bilmiyormuyuz gibi düşünceleriniz yada biz  bir bayanla nasıl konusmayı bilmiyormuyuz gibi düşünceleriniz olucaktır. Sakin beyler asla böle bir şey sölemiyorum. Biliyorsunuz ki yazılı sohbetlerde bazı beylerimiz bayanlarla ile chat yapmayı yada sohbet etmeyi bilmiyor. Bu yazıda bazı şeyleri anlatmak istedim. Dedim gibi asla size nasıl davranmanız gerektini anlatamam sizler yetişkin insanlar olarak davranışlarınızı biliyorsunuz. Lakin biz site yöneticileri olarak bayan chat kanalında chat yapan bayan arkadaşlarımızın haklarını savunmak ve onların güvenini sağlamak zorundayız.Bayanların rencide olmadan rahat ve güvenilir bir chat ortamında chat yapmaları için ve burdan mutlu bir şekilde ayrılıp tekrar aramıza gelmeleridir. Biliyorsunuz ki her bayan çok narin ve çok kırılgan yapıya sahiptir. Hani bir söz varya kadınlar narindir onları kırmayın , üzmeyin , ağlatmayın çünkü kadınların yaradışında bu vardır. Biz erkekler gibi bazı olaylarda sert olamamaktadırlar. Sizlerde iyi biliyorsunuz ki bir toplum içine yada ortama girdiğimiz zaman içinde selam vererek ortama dahil oluyoruz. Chat siteleride bir ortam ve toplumdan oluştuğu için Selam vererek sizde bu ortama dahil olabilirsiniz. Bayan chat kanalındaki bayanlar ile konuşmalarınıza özen gösterip kelimelerinizde seçici olun ki bilirsiniz ki hiç bir bayan kaba konuşan bir erkek ile konuşmayı sevmez ilk tanışmanızda kötü bir izlenim bırakmayın derim. Nazik bir konuşma ile söze başlar iseniz bayanlarla tanışma şansınız daha yüksek olucaktır,  ayrıca ısrarcı olamadan durumun gidişatına göre hareket ederek sohbetinize devam ediniz ki zaman içinde istediniz  bayan ile tanışma sanşınız olucaktır.  Chat  veya sohbet kanalların genelinde  asla özel hayata girmeyin yaşın kaç , isimin ne , evlimisin , bekarmısın gibi özel konuları asla genelde sormayın zira biliyorsunuz ki kadınlar asla özel hayatlarını toplum içinde konuşmayı sevmezler, acele etmenize gerek yok Bayan chat sitesi ücretsiz bir site olduğu için uzunca bir chat yapmak için zamanınız olucak. Peki bir Bayan ile nasıl Tanışma gerçekleştirceksiniz Bunuda anlatayım.

Bir Bayan ile Tanışma Nasıl olur ?

Öncelikle tanışmak istediğiniz bayana yaklaşımınız çok iyi olmalıdır, tanışmak istediğiniz bayana nazik bir şekilde onunla tanışmak istediğinizi söleyerek tabi bunu chat genelinde değilde özelinde söylemeniz lazım ki genelde utanmasın bir bayanı beğendiniz ve onunla tanışmak istediniz özeline gidip öncelikle selam verip şu soruyu sorarak başlayabilirsiniz. Selam sizinle tanışmak istiyorum bu mümkünmü ? Diyerek konuya giriş yapabilirsiniz ama red cevapı gelirsede ısrarcı olmayın çünkü ısrar etmek çözüm degildir, zamana bırakmanız gerekiyor. Sizin tanışmak istediniz bayan zaten zaman içinde sizi çözecek sizin konuşmlarınızı takip edip kendisi gelicektir ilk başlarda dedim gibi konuşma yapınız çok önemli eyer ki bayanın niyeti erkek arkadaş aramak ise kendisi beli bir süreden sonra sizin özelinize kendisi gelicektir ve ilişki olarak başlangıçta arkadaş olup daha sonrasında aşka dönüşüp evlik hayalleri bile kurabilirsiniz.

Özel İkili Konuşma Yeri

Özel ikili konuşma yeri aslında kişilerin birbileri ile chat yaptıkları yerdir. Bir bayanın özeline izin almadan girmeyin giriyorsanız bile direk konuya girmeyin. Tanışmak istediğiniz bayan kabul ederse  onunla konusmak istediğiniz  konuyu anlatınız . Diyelim talebiniz geri cevrildi ozman ısrar etmeyin emri vaki sözlerden kaçının eyer ki ısrar ederseniz  bayan sizden uzaklaşacaktır ve istediğiniz sevgi yada dostluk oluşmadan son bulacaktır. O yüzden bayanlarla konuşma uslupları çok önemlidir bizim size tavsiyelerimiz bunlardır umarız işinize yarar Hoş Chatleriniz olsun..

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
221 okuma
18 Ekim, 2018
KerneL32
KerneL32

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?