Balıkesir Sohbet

Merhaba Askimiz.Net Kullanıcıları;

Bugun ulkemizin nufus bakımından onyedıncı  buyuk sehrı Balıkesir hakkınd akonusacagız. Her ne kadar  gidip gormesemde sizlerle paylaşırken bende hakkında bilgi sahibi olacagım.Coğrafık konum olarak bir çok il’e komşu olan bu guzel şehir tarım ve hayvancılık yaparak yasamını idame ettirmektedir.Yerli turizmde önemli konuma sahıp olan Balıkesir,insanlarının sıcak kanlılıgı ve yoresel tadı hoşmeri ile tanınmaktadır.Turk Silahlı kuvvetlerinin iki tane üssünede ev sahipliği yapmaktadır.

Bu kadar güzelken bir yer ve insanları AskimizNET olarak  bu gonul dostlarını bir arada toplamak adına Balıkesir Sohbet Odasını açıp sizler için  kullanıma sunmus bulunmaktayız.Hayatın zorlayıcı koşullarıdan bir nebze olsun rahatlamak adına bır selamla başlayıp uzun uzadıya sohbet ederken bagımlı olacagınız bir mekan halıne gelmiş bulunmaktadır.

Uzun soluklu irc ortamında kalabilmek gercekten buyuk basarıdır. Çok yenı bir site olmamıza ragmen  dostlarımız sayesınde ayakta durmamızı Balıkesir Sohbet Odasının kullanıcılarına borcluyuz.

Mutlugun formulu çok açık diyoruz,neymiş ASkimizNET ‘de Balıkesir Sohbet odalarında zaman geçirmek. Bir kaç kelime ötenızdeyız yapmanız gereken tek sey kendınıze bir nick belirleyip sisteme giriş yapmanız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
668 okuma
26 Ağustos, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?