Askin Hikayesi AskimizNET

askinhikayesi

Merhaba Askimiz.NET ailesi Aşk Hikayesi konumuz ile yine sizler-leyim aşk anlatılmaz yaşanır aşkın ,sevginin tanımlaması yoktur anlatılmaz,da.

Aşkın hikayesi ,aşıkların hikayesi her insanın yaşanmışlıkları vardır her yaşanmışlığın ise bir hikayesi bulunmaktadır mutluluk,mutsuzluk kişiye göre değişir.

Gerçi günümüzde mutlu aşklara rastlamak pek zor hale geldi nedeni ise insanların günlük aşk yaşama hevesinin eskilere nazaran daha fazla olması,özelikle sanal ortamlarda,sosyal paylaşım alanlarında sevgiyi,aşkı yaşamak çocuk oyuncağı haline geldi.

Hal böyle olunca,da aşkların yaşandığı hikayeleri yazmakta hayli güç bulamayı artık bir zamanların efsane aşıklarını,aşklarını ancak kitaplarda veya filmlerde görürüz.

Özelikle eski Türk filmlerinde seyrederdik aşkın büyüklüğünü filmde olsa oradaki yaşanan sevdalar benziyordu efsane aşıklar Ferhat ile şirin,kerem ile aslı,

Tahir ile Zühre aşklarına ve gerçekten filmlerdeki gördüğümüz o sahneler bile tarih oldu,bir zamanların efsanelerindeki ölümüne sevdaları görüp, aşık olmamak elde değildi. Aski doyasiya bizimle yasayin yada en saglam dostluklari dusunme bekliyoruz seni… Askimiz Sohbet Odalari size bu imkanlari artik dünyanin her yerinden sunmus duruma gelmistir. Sizde aramiza katilin ve bunlardan faydalanin. AskimizNET Bir Ailedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
194 okuma
12 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?